!! Si̇""Rji̇ Dramasi !!

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Merhabalar.
Şu iki videoyu izledikten sonra kanım dondu...

S""""jiden herhangi bir şey yaparken bu olayı da dikkate almanızı öneririm. Bu olay bu şekilde ne kadar devam eder, kendilerini ne kadar toparlar, nasıl bir yol izlerler hiçbir fikrim yok.
"s"""rji boykot" kafasında yaklaşan birisi değilim o artık sizin vereceğiniz bir karar ben sadece bilgilendirmek amaçlı böyle bir konu açma gereği duydum. Bu kadar sarsıcı bir şeyin perde arkasında kalmasını istemem açıkçası ki başıma gelse nasıl bir reaksiyon vereceğimi kestiremiyorum bile.
[2. Kısımda PC Hocasının gigachad duruşuna da şahit olduk :) ]
İyi forumlar

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Bu video paylaşan arkadaş bence sonuna kadar hakı B….. olan arkadaş “Paranızı iade edelim ” birde demiş ama video onun konusu geçmiyor hiç böyle adını duyurmuş büyük bir şirketten ben beklemezdim.

Son düzenleme:
KS

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
3. Video yayınlanmış ve maduriyet giderilmiş ancak bu ve buna benzer olaylar için S"""ji nin de açıklaması var. Yorumlaması size kalmış.

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
her şerde bir hayır vardır en başta bu kadar sıkıntı çekmese bir üst seviye kartı alamazdı aynı zamanda onun çektiği bu sıkıntı aynı sorunu yaşayan ya da yaşama potansiyeli olan insanlar için bir yol göstermiş oldu ve olacak hakkını aramayı bilmeyen çok insan var videoları silmemesini ve kanalda tutmasını tavsiye ediyorum ilerde insanlara yol gösterebilir

ayrıca pc hocası da arkadaşa yardımcı olmuş bu da bizlere içinde yazıştığımız formun başındaki insanların ne olduğunu gösterir onlara da ayrıca teşekkür etmek lazım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri