Soru Si̇stem Alcam Yardim Lazim

onurilex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
SELAMLAR BÜTÇEM 18 17K 16K DİYEBİLİRİM ÇOK ZORLAMAK İSTEMİYORUM YENİ SMOKİN SİSTEM BEKLEYEYİM Mİ YOKSA VARMI
BUNU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM İŞLEMCİ AMD VE EKRAN KARTI NVDİA DÜŞÜNÜYORUM SİZCE

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,306
SELAMLAR BÜTÇEM 18 17K 16K DİYEBİLİRİM ÇOK ZORLAMAK İSTEMİYORUM YENİ SMOKİN SİSTEM BEKLEYEYİM Mİ YOKSA VARMI
BUNU ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM İŞLEMCİ AMD VE EKRAN KARTI NVDİA DÜŞÜNÜYORUM SİZCE
Attığın sistem kötü yeni smokin sistem çok çok uzakta gözüküyor 18k için kasa öneriyorum

286 tl ye 650w yapın

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,306
Kanki itopya sistem kötü deyilki attıgnıza bakarsak i3 ve ryzen5600 diyorum ekran kartı aynı ama B550 yaptım ana kartı bence daha F/P itopya
Aynen daha f/p ama 3 5 ay a tekrar sistem ararsın powerboost kasa çok güvenilir (!)

KS

onurilex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
Hayır f/p diye iddia ediyorsun ya o zaman benimki daha mantıklı oluyor
Kanka hayır ben soru seouroyrum kasa güzelmi ben o sistemi beğendim ama daha iyisi gelirse okeyim ama yok intel i3 ömürlük bir işlemci deyil kasa iyi deyilsr başka yaparım sıkıntı yok

————————————-

İTOPYA ATTIGIM SİSTEMDE KASA KÖTÜMÜ İYİMİ KÖTÜYSE SEÇENEKLERDEN HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ THERMALTE GÜZELMİDİR

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,306
Kanka hayır ben soru seouroyrum kasa güzelmi ben o sistemi beğendim ama daha iyisi gelirse okeyim ama yok intel i3 ömürlük bir işlemci deyil kasa iyi deyilsr başka yaparım sıkıntı yok

————————————-

İTOPYA ATTIGIM SİSTEMDE KASA KÖTÜMÜ İYİMİ KÖTÜYSE SEÇENEKLERDEN HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ THERMALTE GÜZELMİDİR
R5 5600 de öneririm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri