45.000-60.000 TL Si̇zce Bu Si̇stem Nasil ?

gceylan43

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
558
fiyatıda belirtirsen fiyatına göre iyi kötü diyebilirler veya önerilerde bulunulabilinir

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
558
Aslında 4070 ile aynı gibi düşünürsek kartı bi tık pahalı kalıyor fakat işlemci detayımızda mevcut . Şöyle düşünüyorum amd kartlar ile pek ilgili olmadıpımdan gözümde 1-2 tık düşüyor puanı sıvı sogutmada eklemişsin fakat bu işlemci için yeterlimidir söz konusu bir detay. Psu ya gelirsek daha güzel bir kasa ve psulu sistem bulunabilir diye düşünüyorum. Gaming gen den benzer ekran kartı veya 4070ler için göz atmanı ddr 5 istiyorsan illa ona göre özelleştirmeni öneririm.

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Merhaba pc toplıcam ama kararsızım 7900xtx nasıl ekran kartı

KS

gceylan43

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aslında 4070 ile aynı gibi düşünürsek kartı bi tık pahalı kalıyor fakat işlemci detayımızda mevcut . Şöyle düşünüyorum amd kartlar ile pek ilgili olmadıpımdan gözümde 1-2 tık düşüyor puanı sıvı sogutmada eklemişsin fakat bu işlemci için yeterlimidir söz konusu bir detay. Psu ya gelirsek daha güzel bir kasa ve psulu sistem bulunabilir diye düşünüyorum. Gaming gen den benzer ekran kartı veya 4070ler için göz atmanı ddr 5 istiyorsan illa ona göre özelleştirmeni öneririm.
bu sıvı soğutma ile bu işlemciyi deneme videolarını izlemiştim maksimum 50-60 derecelerde ölçüm gördüm.

gaming gen tr nin ve diğer tüm siteleri alt üst ettim işlemci konusunda bilerek bu işlemciyi seçtim çünkü genelde oynadığım oyunlar genelde fps oyunları cs valorant gibi. kasanın şekli benim için aslında hiç önemli değil hatta hiç rgb olmasın istiyordum fakat mümkün değiş şuanki durumda. sistem uyumluluğunu aslında çok düşünüyordum onda da sıkıntı olacakmı onu bilmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri