Sıfırdan Windows Kurulumu

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır pc yoktu , bundan dolayıda uzun zamandır format işine girmedim. Şimdi format atacam. Şunu sormak istiyorum bilmediğimden windows 11 yada 10 farketmez kurduğumda internet çalışırmı ? İnternette izlediğim bir sıfır kurulum yapımında win11 kuruyor , internet çalışmıyor extra wifi bağlıyor. ama wifi bağlama durumum yok. Nasıl yapmalıyım bilenler söylerse sevinirim

medium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
telefonunla internete bağlanıp kablo ile bilgisayara bağlayabilirsin. Telefon modem olarak kullanılabiliyor.

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
telefonunla internete bağlanıp kablo ile bilgisayara bağlayabilirsin. Telefon modem olarak kullanılabiliyor.
iphone ile yapılıyormu bu ? bide sıfır kurulumda ethernet işi kesinlikle gidiyormu yoksa kurulu şekildemi yükleniyor

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Ben format attığımda hiç ethernet gitmesi yaşamadım kablo var ise direk bağlanıyor

Win11 indirdim , rufus ile flasha yazdım. Atmak için burda birinin sıkıntı yok demesini bekliyorum :) Evde tek masaüstü var , ethernet çalışmassa driveri getirip kuramam.

medium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Win11 indirdim , rufus ile flasha yazdım. Atmak için burda birinin sıkıntı yok demesini bekliyorum :) Evde tek masaüstü var , ethernet çalışmassa driveri getirip kuramam.
sorun olmaz at format daha yeni sistem aldım format attım internet bağlanıyor direk sorun yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri