Silinen Dosya

Spectra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pcdeki gereksiz dosyaları temizledim bir videodan bakarak baya disk falan hepsini temizledim ama indirilenler klasöründe sildiğim ve işime yarayan bir dosya vardı zip, dosyası Chrome a girince görünüyor ama silindi yazılı ve üstü çizik ben bu dosyayı nasıl geri getiririm Allah aşkına çözüm

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Pcdeki gereksiz dosyaları temizledim bir videodan bakarak baya disk falan hepsini temizledim ama indirilenler klasöründe sildiğim ve işime yarayan bir dosya vardı zip, dosyası Chrome a girince görünüyor ama silindi yazılı ve üstü çizik ben bu dosyayı nasıl geri getiririm Allah aşkına çözüm
bazı programlar silinen dosyaları geri getiriyor youtubede çok vidoe var birini deneyin

KS

Spectra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Chrome da üstü çizili ve silindi yazarak duruyor klasör ama arama yerinden aratınca pc de çıkmıyor dosya

ekranda bir şey yazmıyor mu

kapanıyor mu sadece bekliyor mu
Valla İngilizce yazıyordu usta

ekranda bir şey yazmıyor mu

kapanıyor mu sadece bekliyor mu
Hata veriyor tamam diyorum sonra taramayı iptal ediyor özellikle seçtim zaten sadece zip dosyalarını kurtar diye

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Chrome da üstü çizili ve silindi yazarak duruyor klasör ama arama yerinden aratınca pc de çıkmıyor dosya

Valla İngilizce yazıyordu usta

Hata veriyor tamam diyorum sonra taramayı iptal ediyor özellikle seçtim zaten sadece zip dosyalarını kurtar diye
başka programlar deneyin hata kdou varsa google yazın çıkan sonuçlarar bakın

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Durum şöyle sildiğin dosyaların üstüne yeni veriler yazıldıysa getirmen benim bildiğim kadarıyla olmuyor. Arkadaşlar bahsetmişler bazı programlardan bende zamanında çok uğraştım araştırdım evet bunun için programlar var fakat hepsi paralı sadece küçük boyutlu dosyaları kurtarıyor belli boyutun üstünde olursa para istiyor ve ciddi bir para dolar üstünden olduğu için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri