Silinmeyen Dosya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MerT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,ben telefonuma içinde resim olan RAR dosyası indirdim RAR'dan çıkardım ama RAR'Dan çıkardıktan sonra DCIM klasörümde bir dosya oluştu ve ne yaparsam yapayım silinmiyor çözümünü biliyor musunuz acaba? İçinde 12 dosya vardı bu klasöre gelip sonra galerime girince bir klasör oluyor 12 resimli ama resimler bozuk.
6n7qbN.jpg

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,312
Merhaba Mert,

Secure Delete ya da Secure Wipe uygulamalarını indirerek istediğin dosyaları silebilirsin. Bazı indirilen dosyalar uygulamadan kaynaklı olarak "default" olarak kalıyor. Silmek istediğimizde silemiyoruz.

KS

MerT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Merhaba Mert,

Secure Delete ya da Secure Wipe uygulamalarını indirerek istediğin dosyaları silebilirsin. Bazı indirilen dosyalar uygulamadan kaynaklı olarak "default" olarak kalıyor. Silmek istediğimizde silemiyoruz.

İkisinide denedim abi Secure Delete dosyayı programda göstermedi DCIM dosyası boş gösteriyordu,Secure Wipe'da da tarama gibi birşey yaptı ama işe yaramadı ama yardımın için teşekkür ederim yinede. :)

E

expert

Guest
Telefonu USB ile PC ye bağla
İnternetten unlocer diye bir program var onu indir kur
Sonra da programı çalıştır silmek istediğin dosyayı seç eylemlerden sili seç. Uygula de tamam

KS

MerT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system3276' Alıntı:
Telefonu USB ile PC ye bağla
İnternetten unlocer diye bir program var onu indir kur
Sonra da programı çalıştır silmek istediğin dosyayı seç eylemlerden sili seç. Uygula de tamam

O da olmadı abi ama salak gibi birşeyi denememişim bilgisayardan DCIM klasörünü silmeyi denedim oldu yine de çok teşekkür ederim bazı arakdaşlar içinlazım olabilir ikinizede teşekkür ederim konu kilitlenebilir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri