Yardım Sinerji Bilgisayar Hk. Acil Lütfen

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
merhabalar perşembe günü sinerji bilgisayardan Aoc 23,8" 24G2ZU modelli monitör aldım ve cumartesi elime ulaştı, geçen gün gece film izlediğimde ölü piksel ve ışık sızması fark ettim iade veya değişim talebinde bulundum ancak bana şöyle dönüş yaptılar ''ürün marka garantili olduğundan servise yönlendirme sağlayıp sonuçlandırıp yardımcı olalım size.'' diye yazdılar ben de tekrardan sadece iade talebinde bulunmak istediğimi belirttiğimde ''Ürünü gönderim sağlayınız belirttiğim şekilde kontrolleri sağlandıktan sonra sizlere yardımcı olacağız.'' dediler bana sizce bu durumda ne yapmalıyım lütfen yardım.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
Göndermek en iyisi olur. göndermezsen iade almazlar sende thh ye başvurursun 3ay civarına anca çıkar sonuç. ışık sızması sandığın ips glow olmalı yani alacağın ips monitörlerde hep bu olacak bunu hatadan saymazlar. ölü piksel 3 ün üstündeyse değişim yaparlar. şahsen ben olsam hiç birşey yapmadan kullanırdım. 24g2u monitörümde de 1 ölü piksel vardı ama hiçbir işlem yapmadım, rahatsız etmiyor.

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Göndermek en iyisi olur. göndermezsen iade almazlar sende thh ye başvurursun 3ay civarına anca çıkar sonuç. ışık sızması sandığın ips glow olmalı yani alacağın ips monitörlerde hep bu olacak bunu hatadan saymazlar. ölü piksel 3 ün üstündeyse değişim yaparlar. şahsen ben olsam hiç birşey yapmadan kullanırdım. 24g2u monitörümde de 1 ölü piksel vardı ama hiçbir işlem yapmadım, rahatsız etmiyor.
kullanıma engel değil aslında ölü piksel çok zor fark ettim ben de ışık sızması vardı siyah ekran açtım kontrol etmek için öyle denk geldim ölü piksellere 2 tane yeşil ve hemen altında 1 kırmızı mevcut sizce göndermeli miyim ?

kullanıma engel değil aslında ölü piksel çok zor fark ettim ben de ışık sızması vardı siyah ekran açtım kontrol etmek için öyle denk geldim ölü piksellere 2 tane yeşil ve hemen altında 1 kırmızı mevcut sizce göndermeli miyim ?
ve sadece siyah ve gri ekranda dikkat edersen görebiliyorsun diğer yeşil kırmızı ekranlarda ölü pikseli fark edilmiyor

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782

ve sadece siyah ve gri ekranda dikkat edersen görebiliyorsun diğer yeşil kırmızı ekranlarda ölü pikseli fark edilmiyor
ölü piksel değil o sıkışmış piksel. düzelme ihtimali var ama kesin değil. farketmiyorsanız kalsın bence.

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
yarın öbür gün sorun olur mu peki hocam acaba ?
ben yaklaşık 2 yıldır ölü pikselli bir halde kullanıyorum. böyle ölü piksel konuları görmedikçe aklıma gelmiyor bile ölü pikselli olduğu.

belki bu sitedeki şeyi açıp bir kaç saat beklersen sıkışmış piksel ler düzelebilir.

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
ben yaklaşık 2 yıldır ölü pikselli bir halde kullanıyorum. böyle ölü piksel konuları görmedikçe aklıma gelmiyor bile ölü pikselli olduğu.

belki bu sitedeki şeyi açıp bir kaç saat beklersen sıkışmış piksel ler düzelebilir.
teşekkürler hocam sıkışmış pikseller bu yöntem ile düzelirse göndermem ama düzelmezse içim rahat etsin diye göndermek istiyorum :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri