Soru Sinerji Mi Gamegaraj Mı?

eforsuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
R7 5800x3d R7 5700x
Ekran Kartı
Rtx 3060 ti
Selamlar,

Malum fiyatlar epey yüksek piyasa uçmuş durumda. İnsanlar ucuza yöneliyor başka çare yok. Ben de öyle yaptım. Sinerji ve Gamegaraj arasında cok kaldım. Sinerjide 3060 Ti ve R7 5800x3d li sistemi 33k ya toplayabildim. Fakat aynı durum gamegarajda söz konusu degil. Gamegarajda ise 3060 ti r7 5700x li sistem topladım 28k ya. Arada 5k fark var biliyorum karşılaştırma yapmak biraz manasız olacak. Sinerji bana güven vermiyor. Her ne kadar güvenmek istesem de icime kurt düşüyo olumsuz yorumlardan dolayı. Gamegarajda böyle bi soruna daha az rastlanıyomuş. Ne yapmamı önerirsiniz? Başka sistem toplamalı miyim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Malum fiyatlar epey yüksek piyasa uçmuş durumda. İnsanlar ucuza yöneliyor başka çare yok. Ben de öyle yaptım. Sinerji ve Gamegaraj arasında cok kaldım. Sinerjide 3060 Ti ve R7 5800x3d li sistemi 33k ya toplayabildim. Fakat aynı durum gamegarajda söz konusu degil. Gamegarajda ise 3060 ti r7 5700x li sistem topladım 28k ya. Arada 5k fark var biliyorum karşılaştırma yapmak biraz manasız olacak. Sinerji bana güven vermiyor. Her ne kadar güvenmek istesem de icime kurt düşüyo olumsuz yorumlardan dolayı. Gamegarajda böyle bi soruna daha az rastlanıyomuş. Ne yapmamı önerirsiniz? Başka sistem toplamalı miyim?
Gamegarajdan Almak daha mantıklı

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Gamegarajdan Almak daha mantıklı
sanırım gamegaraj bana bir tık pahalı geliypr hocam sizce de öyle değil mi? parça kaliteside düşük oluyor çoğu sistemlerin

açıkçası o civarda bütçen varsa daha iyi sistem alınabilir pckolikte 6800lü sistem 32k dün gördüm

SouL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Burdan site önerisi yapmak yasak mı degilmi bilmiyorum (yasaksa affola) gencergamig var gayet uygun ve güvenilir. Arkadaşıma ve yeğenine Kasa aldık sorunsuz ve uygun bir fiyata gelmişti. Bakmanı tavsiye ederim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Burdan site önerisi yapmak yasak mı degilmi bilmiyorum (yasaksa affola) gencergamig var gayet uygun ve güvenilir. Arkadaşıma ve yeğenine Kasa aldık sorunsuz ve uygun bir fiyata gelmişti. Bakmanı tavsiye ederim.
Yasak degil

asedwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Ben geçen pc hocasının rehber yaptığı 4060 lı sistemi game garajdan aldım 4 günde geldi bide kurulumda çok bilgim olmadığı için desteği arayıp yardım istedim baya ilgiliydiler.

not: sistem kurulu gelmişti ama ekran kartına hangi vidayı takacağımı bilmiyordum güzelce açıkladılar

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Selamlar,

Bende gamegarajdan sistem aldım 4060 lı 3 güne elimde teslim oldu ve gayette güvenilir site game garajdan al daha mantıklı ve ucuz

sanırım gamegaraj bana bir tık pahalı geliypr hocam sizce de öyle değil mi? parça kaliteside düşük oluyor çoğu sistemlerin

açıkçası o civarda bütçen varsa daha iyi sistem alınabilir pckolikte 6800lü sistem 32k dün gördüm
Parça kalitesine gelirsek gayet çok güzel parçalar kullanıyolar benim imzamdaki sistemin sadece anakartını değiştirdim oda b450 bana eski geliyor diye yoksa diğerleri gayet güzel parçalar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri