45.000-60.000 TL Sinerji Sistem

IAragorn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İşlemci
Ryzen 5 7500f
Ekran Kartı
Rtx 4070ti
Böyle bir sistem almayı düşünüyorum sizce bu fiyata daha iyisi olabilir mi ? İlerleyen süreçte 7800x3d işlemciye geçeceğim fakat şu an için bu kadar çıkabiliyorum fiyatta.

Ekli dosyalar

• Sinerji Balrog Ryzen 5 7500F 16GB 512GB NVMe M.2 SSD Asus GeForce TUF Gaming OC .pdf
    66.2 KB · Görüntüleme: 34

omerun1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Pahalı geldi kendi fikrimce daha iyileri olabilir 50k'ya giriş seviyesi ddr5 almam mesela yada 512 gb ssd olmaması gerekiyor en azından b serisi anakart olabilir 2 ssd slotu yok galiba yanlış görmediysem

Son düzenleme:

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
998
Böyle bir sistem almayı düşünüyorum sizce bu fiyata daha iyisi olabilir mi ? İlerleyen süreçte 7800x3d işlemciye geçeceğim fakat şu an için bu kadar çıkabiliyorum fiyatta.
Fiyatı kötü, ram falan değerler kötü anakart giriş seviye

KS

IAragorn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Pahalı geldi kendi fikrimce daha iyileri olabilir 50k'ya giriş seviyesi ddr5 almam mesela yada 512 gb ssd olmaması gerekiyor en azından b serisi anakart olabilir 2 ssd slotu yok galiba yanlış görmediysem
Ddr4 5800x3d işlemcili bir sistemi o fiyat bandında toplamak daha mantıklı mı olur sizce ?

KS

IAragorn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sistemde özelleştirme yaptım listenin alt kısmından bakıp yorum yapabilirseniz sevinirim, Asus Ex B650m-v7 anakart seçimi ile de sistem 57k seviyelerine çıkıyor.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
998
Sistemi satın almanız acele değilse bir sonraki ay super serisi kartlar çıkıcak o zaman fiyatlar biraz daha uygun olur onu bekleyin. Ama şimdi alacaksanız akşam eve geçince bir sistem önerebilirim fakat bu bütçede hepsini tek bir siteden almak mantıklı olmayabilir, göz atıcam

KS

IAragorn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sistemi satın almanız acele değilse bir sonraki ay super serisi kartlar çıkıcak o zaman fiyatlar biraz daha uygun olur onu bekleyin. Ama şimdi alacaksanız akşam eve geçince bir sistem önerebilirim fakat bu bütçede hepsini tek bir siteden almak mantıklı olmayabilir, göz atıcam
Yardımcı olabilirseniz sevinirim, önerilere açığım. Süper ekran kartı serisini bekleyecek kadar sürem olmayabilir ama göz önüne alabilirim fikirleri.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri