Sinerji'den Kasa Tavsiyesi

septembre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhabalar herkese.

Cuma günü sipariş geçtiğim Cooler Master MB520 Mesh Tempered Glass ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa stokta tükendiği için, Sinerji bana https://www.sinerji.gen.tr/msi-mag-...-glass-argb-usb-32-atx-mid-tower-kasa-p-42032 bu kasayı önerdi. Mağduriyetin giderilmesi için de 700 TL ek ücreti almayacaklarını söylediler. Sizce bu kasa iyi midir? Aynı fiyat bandında başka bir kasa daha mı mantıklı olur acaba? Yardımlarınıza ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Merhabalar herkese.

Cuma günü sipariş geçtiğim Cooler Master MB520 Mesh Tempered Glass ARGB Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa stokta tükendiği için, Sinerji bana https://www.sinerji.gen.tr/msi-mag-...-glass-argb-usb-32-atx-mid-tower-kasa-p-42032 bu kasayı önerdi. Mağduriyetin giderilmesi için de 700 TL ek ücreti almayacaklarını söylediler. Sizce bu kasa iyi midir? Aynı fiyat bandında başka bir kasa daha mı mantıklı olur acaba? Yardımlarınıza ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.
İyi değil bütçe nedir ?

KS

septembre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Normalde 3.000 TL idi stokta tükenen kasa; bana 3.700 TL'lik bu kasayı önerdiler. Başka bir kasa varsa aklınızda yardımcı oluruz dediler. Bütçe kabaca 3.700 TL yani. Onlara göre konuşuyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hocam sinerjiden istemiş sinerji göndericek telafi olarak

KS

septembre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Çok teşekkür ederim. Para iadesi vs. bir sürü süreçten geçeceğim bu kasaya yönelirsem. Süreç uzar diye düşünüyorum. Ayrıca net bütçeyi de aşıyor. Sinerji tarafında bir öneriniz olur muydu acaba rica etsem?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Çok teşekkür ederim. Para iadesi vs. bir sürü süreçten geçeceğim bu kasaya yönelirsem. Süreç uzar diye düşünüyorum. Ayrıca net bütçeyi de aşıyor. Sinerji tarafında bir öneriniz olur muydu acaba rica etsem?
Net bütçeniz 3700 değil mi ?

KS

septembre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhabalar herkese.

alacabiliceğin en iyi kasalarda TD500 v2 bende kullanıyorum cok iyi, genis ekran kartı kücücük kalıyor

Para iadesi alın sinerjideki kasalar cidden çok kötü 3000 liraya daha iyi önerebilirim ama td500 v2 şuan her kart sığar bence onu almalısın
suanda bütün ekran kartları sıgmaktadır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri