Sistem Alıcam Onun Hakkında soru

Derman Cevat Gürel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci olarak amd ryzen 1800x düşündüm asus c6 anakart 64gb ram crosshair corsair h115 sıvı soğutma ekran kartı olarak 2X 1080ti (founders edition mu yoksa asus mu ) ssd samsung 1tb (adını unuttum o küçük olan) 4 tb wd 7200rpm harddisk aslında çok sağlam bir sistemim vardı ama yurt dışına çıkıcam orda bu sistemi toplıycam (bazı parçalar ekran kartı gibi) şimdi ilk sorum 1200 lik bir güç kaynagı yetermi plat sertifikalı 2. Sorum sizce intel den yol almaya devam mı ediyim yoksa amd ryzen 1800x rahatça kaldırır ve sıkıntı olmazmı ayrıca monitör olarak asus un 4k lık curve tipi monitörünü alıcam sordugum sorularda önerilerinizi bekliyorum yardımcı olun teşekkür ederim

KS

Derman Cevat Gürel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şimdi şöyle söyliyim bütçe sınırlamam yok ekran kartlarını yurt dışından alıcağım için buna işlemci ve ram ler de dahil ayrıca farkındayım ama asus un kendi soğutmalı 1080ti ları da çıkıcak onun için sordum 16 bin e kadar ( ekran kartı hariç monitör hariç ) bir sistem i7 toplamak mı amd ryzen ile yardırmak mı ?Bide yurt dışında alırcagım ekran kartı burda güç kaynagında sorun yaratırmı

Ayrıca dediğim gibi türkiyeden almıyacagım için fiyat farkediyor ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri