Sistem Alınacak Site Önerleri

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Yakın bir vakitte hazır bir sistem almayı düşünüyorum. Aklımda olan siteler gamegaraj, itopya, incehesap, sinerji olabilir diye düşünüyorum fakat gaming gen tr veya teknobiyotik sitelerini de görüyorum. Bu son iki siteden alışverişte bulunan oldu mu? Yorumları biraz karışık. Gaming gen tr de tam istediğim kasayı uygun buldum fakat hizmet konusunda nasıl? Teşekkürler.

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Sinerji bilgisayardan ben Bitfenix güç kutusu almıştım tecrübesizliğimden dolayı CPU çıkışlarının yetmediğini fark ettim (Ben her PSU çıkışı standart sanıyordum) iade etmek istemiştim müşteri hizmetleri ile konuştum ilgilendiler depoya getirin biz yardımcı olmaya çalışacağız dediler deponun adresini alıp bizzat ben kendim götürdüm pek riske girmek istemedim stres yapmıştım ya iade olmaz ise ne olacak şimdi vb diye düşünüyordum depoya gittim hiç açıp çalıştırmadığımı enerji vermediğimi söyledim onlarda test ettiler iadesini kabul ettiler buraya kadar her şey çok güzel

Yazılı bir evrak verselerdi kendimi daha rahat hissederdim çünkü sizde bizin malınız yok gelmedi deseler nasıl kanıtlayacağım onlara verdiğime dair bu yüzden biraz ısrar ettim ve mail attılar kanıt olarak böyle bir yaşanmışlığım var paylaşmak istedim konu denk gelmişken

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Yakın bir vakitte hazır bir sistem almayı düşünüyorum. Aklımda olan siteler gamegaraj, itopya, incehesap, sinerji olabilir diye düşünüyorum fakat gaming gen tr veya teknobiyotik sitelerini de görüyorum. Bu son iki siteden alışverişte bulunan oldu mu? Yorumları biraz karışık. Gaming gen tr de tam istediğim kasayı uygun buldum fakat hizmet konusunda nasıl? Teşekkürler.
Hocam,ufak 1-2 şikayet üzerinden korkmayın yazdığınız bütün siteler güvenilir siteler,tek sorunlu site 3-4 gündür görüyorum gencergaming tercih etmemenizi öneririm.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
yazdığınız tüm siteler güvenilir , gencer gaminggi tercih etmeyin.
Ayrıca yazdığınız siteler arasında hizmeti en iyi olan site gaminggen ve itopyadır, sizin yerinizde olsam gaminggenden alırdım, daha öncedende sistem aldım hiç sorun yaşamadım yakın zamanda tekrar alacağım gaminggen üzerinden.

KS

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. İçimdeki şüpheyi bitirdiniz ve önerileriniz için çok sağ olun. Saygı ve sevgilerimle iyi forumlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri