Öneri Sistem Için Psu Önerisi Acil

Lerpt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
İşlemci
ryzen 7800x3d
Ekran Kartı
rtx 3060ti
arkadaşlar iyi günler sistem için psu önerisine ihtiyacım var.

32gb ram 6000mhz
sıvı soğutma 360mm
1 hdd
1 sata ssd
1 m2ssd
kulaklık klavye mouse monitör mousepad rgb derken sistemde aktif kullandıklarım bunlar olacak
buna göre bendeki 600w kasayla birlikte gelen psu yeter mi yoksa bunu mu alayim

KS

Lerpt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
şimdi fark ettim bu corsar de atx 3.0 yokmuş bu eksi olur mu ne dersiniz ilerde ekran kartı değiştireceğim zaman bunun olmaması üzer mi beni

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
O işlemciye neden 3060ti tercih ettiniz.
Bütçesi ona yetmiş sanırım. :) Zaten kartı değiştirmeyi düşünüyor gibime geldi.

Poweriniz ATX 3.0 olmadığı için, RTX 4070 Supere kadar,adaptör ile, kullanılabilir. Ancak daha üstü powerlerde riskli olur.

Şu power ATX 3.0 ve çok indirimde.

İleriye dönük şu olabilir. RTX 4080 super ve üstü kartlar için.

Son düzenleme:
KS

Lerpt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
O işlemciye neden 3060ti tercih ettiniz.
hocam ben sıfırdan kurmuyorum yeniliyorum o yüzden sırasıyla herşeyi yenilemeye yeni pc toplamaya başladım eskilerini sattıkça yenilerine geçiyorum şuan bi ekran kartı bide psu kaldı bunlarıda tamamlarsam kasam full yenilenmiş olacak. evet hocamın dediği gibi kartı da yenileyeceğim bu yüzden psu hangisini almam gerekiyor size danıştım

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
hocam ben sıfırdan kurmuyorum yeniliyorum o yüzden sırasıyla herşeyi yenilemeye yeni pc toplamaya başladım eskilerini sattıkça yenilerine geçiyorum şuan bi ekran kartı bide psu kaldı bunlarıda tamamlarsam kasam full yenilenmiş olacak. evet hocamın dediği gibi kartı da yenileyeceğim bu yüzden psu hangisini almam gerekiyor size danıştım
Bu affetme o zaman.

KS

Lerpt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bütçesi ona yetmiş sanırım. :) Zaten kartı değiştirmeyi düşünüyor gibime geldi.

Poweriniz ATX 3.0 olmadığı için, RTX 4070 Supere kadar,adaptör ile, kullanılabilir. Ancak daha üstü powerlerde riskli olur.

Şu power ATX 3.0 ve çok indirimde.

İleriye dönük şu olabilir. RTX 4080 super ve üstü kartlar için.

hocam çok teşekkür ederim indirim kovalamaya çalışıyordum ileriye dönük alayim almışken en sona kartı bırakmıştım şimdi benim bu sisteme hangi kartı önerirsiniz ya farklı konu açacağım ya da onun cevabınıda burda bulup meseleyi kaptıp sistemi tamamlayacağım 😂

Bu affetme o zaman.
tamamdır hocam çok teşekkür ederim bin lira kar dayım 😂

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
hocam çok teşekkür ederim indirim kovalamaya çalışıyordum ileriye dönük alayim almışken en sona kartı bırakmıştım şimdi benim bu sisteme hangi kartı önerirsiniz ya farklı konu açacağım ya da onun cevabınıda burda bulup meseleyi kaptıp sistemi tamamlayacağım 😂

tamamdır hocam çok teşekkür ederim bin lira kar dayım 😂
Güzel.

E.kartı bütçeye bağlı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri