Yardım Sistem Parcaları

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Bütçeniz ne kadar ? Ona göre tek tek bir sistem önereyim size. gt301 kasa falan alınmaz. Tek tek alıcaksanız asustan uzak durmaya çalışın.
Katılıyorum birde hep Gaming Gen den seçmiş piyasada en uyguna nerede varsa oradan alınmalı toplama sistemler tek yerden almak gereksiz pahalıya çıkıyor.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Katılıyorum birde hep Gaming Gen den seçmiş piyasada en uyguna nerede varsa oradan alınmalı toplama sistemler tek yerden almak gereksiz pahalıya çıkıyor.
Hazır bir sistemin linkini atmış arkadaş dediği üzere. Hazır sisteme bütçe yetmediği için teker teker alıcakmış.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,301
Knk bende biliyorum ama o parçaların ucuzunu nasıl bulam ve neden asus almayayım
Markaları o kadar takılmayın önemli olan kalite fiyat performans dengesini korumak atıyorum deepcool çok güzel kalite fiyat performans ürünleri yapıyor gidip Rog Strix diye binlerce lira daha fazla neden vereyim he fantazi vardır bütçe çok çok yüksektir alırsın atarsın kenara ama dediğim gibi kalite fiyat performans denegsini korumak çok önemli hem kaliteli hem performanslı hemde nispeten uygun fiyatlı olursa daha oturaklı sistem çıkar ortaya

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri