Soru Sistem Sıkıntı Yaşatırmı ?

Teneke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 7600
Ekran Kartı
Rtx 4060
Merhabalar bu sistemi almayı planlıyorum war thunder cs go tarzı oyunlar oynuyorum sistem bana sıkıntı yaşatırmı cevaplarsanız sevinirim. https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...finity-2-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-51118
Screenshot_20240829_154425.jpg

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
4060 kesinlikle önermiyorum hem bellek olarak performans olarak geride bir kart.
PSU konusunda daha bilindik markaların 80+ gold sertifikalı ve 700W olanlara bakabilirsin.

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
39
anakart b serisi seç
monitor değiştir ışık sızması genelde yüksek çıkıyor
powersuply başlı başına sorun
eğer kendin toplayabilirsen maliyet düşebilirdüşen maliyetle daha iyi monitör alabilir daha iyi bir anakarta geçersin powersuply ı demeye gerek yok herhalukarda bu sistemde en sorunlu parçan
son bir şeyde stok soğutucu bu işlemciyi turmuyor başka bir soğutucu işini görür

Ekran görüntüsü 2024-08-29 202755.jpg

ben böyle özelleştiririm laki dediğim gibi bu fiyat çok yüksek herşeyi en uygun fiyat veren yerden al kendin topla

Son düzenleme:
KS

Teneke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
anakart b serisi seç
eğer kendin toplayabilirsen maliyet düşebilirdüşen maliyetle daha iyi monitör alabilir daha iyi bir anakarta geçersin powersuply ı demeye gerek yok herhalukarda bu sistemde en sorunlu parçan
son bir şeyde stok soğutucu bu işlemciyi turmuyor başka bir soğutucu işini görür

anakart b serisi seç

Ekli dosyayı görüntüle 37686
ben böyle özelleştiririm laki dediğim gibi bu fiyat çok yüksek herşeyi en uygun fiyat veren yerden al kendin topla
Fiyatta sıkıntı yok bana sıkıntı çıkarmasın yeter

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri