Sistem Toplamak İçin Ucuz Site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliosmansen34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar , forumda ilk başlığım güzel bir konu olsun istedim umarım faydalı olur.
Türkiyede sistem toplamaya karar verdiğinizde özel bir kampanya yoksa ki nadir denk gelir her sitede aynı fiyatı bulursunuz. Peki bu durumda ne yapmalı? Yurt dışından Türkiyeye gönderim yapan ve garanti veren siteleri tercih etmek yüksek siparişlerde Türkiyeye nazaran en az 300-400 lira daha ucuza toplamanıza yarayacaktır.

1- Amazon
amazon.com a kayıt olursunuz , fatura bilgilerini girer ve ülkeyi seçersiniz , ürünü aratıp sol tarafta international shipping kısmına bir tik atarsınız ve satıcıyı amazon seçersiniz. Hem orjinal hem de garantili ayriyeten daha ucuza sistem toplarsınız.
2- Aliexpress
Üye olup fatura bilgilerinizi girersiniz. Burdaki ürünleri sipariş ederken sipariş sayısına ve geri dönüş yapan kullanıcıların yorumlarına dikkat etmek gerekir. Gerçekten kaliteli ve ucuz ürünler var sadece biraz bakmak lazım.

E

expert

Guest
gümrük sıkıntısı var dostum ya 75 dolar üstü vergi yine aynı kazık türkiyede olmak suç gibi

Erkin Gümüş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yurtdışında herşey ucuz ıPhone SE orda 399$ yaklaşık 1200 TL felan Türkiye'deki fiyatına bak bide

E

expert

Guest
Dedim ya Türkiye bir şey almak suç :)
5000 tl ye sistem topluyorum diyelim 751
Tl kdv allah hakkı mı bu cebimden bin TL
Fazla çıkıyor

E

expert

Guest
Yürüyorum kdv yiyorum kdv alıyorum satıyorum kdv kdv
KDV :)

EmirhanPala

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
aliosmansen34' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar , forumda ilk başlığım güzel bir konu olsun istedim umarım faydalı olur.
Türkiyede sistem toplamaya karar verdiğinizde özel bir kampanya yoksa ki nadir denk gelir her sitede aynı fiyatı bulursunuz. Peki bu durumda ne yapmalı? Yurt dışından Türkiyeye gönderim yapan ve garanti veren siteleri tercih etmek yüksek siparişlerde Türkiyeye nazaran en az 300-400 lira daha ucuza toplamanıza yarayacaktır.

1- Amazon
amazon.com a kayıt olursunuz , fatura bilgilerini girer ve ülkeyi seçersiniz , ürünü aratıp sol tarafta international shipping kısmına bir tik atarsınız ve satıcıyı amazon seçersiniz. Hem orjinal hem de garantili ayriyeten daha ucuza sistem toplarsınız.
2- Aliexpress
Üye olup fatura bilgilerinizi girersiniz. Burdaki ürünleri sipariş ederken sipariş sayısına ve geri dönüş yapan kullanıcıların yorumlarına dikkat etmek gerekir. Gerçekten kaliteli ve ucuz ürünler var sadece biraz bakmak lazım.

birde ali baba vardı galiba g29 alıcaktım 1 adet 2milyardan başlarken alibabaexpressde ali expressde olabilir hatırlamıyorum 50 tane toptan alırsan 7milyar birşeydi ticarete atılmayı düşündüm ama bütçem yoktu direksiyonu 1 milyardan satsaydım alıp 50-7=53Milyar kar yapmış olurdum diye ufakta bi incelemede bulunmuştum ::) Ali baba gerçekten çok karlı bir iş

Satkopat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakart gibi ürünleri yurt dışından getirtemezsiniz. Ama en avantajlı ekran kartlarında oluyor mesela Evga GTX 980 Tİ amazondan alındığında 100-200 TL gibi bir fark vardı aralarında Türkiye ye gelmemişti o modeli henüz.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
sen teknobiyotikten topla boşver yurtdışını 50 tane vergidir yok gümrüktür uğraşma

KS

aliosmansen34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Amazonun vergi durumunu güncel öğrenip gelen emaili sizlerle paylaşacağım ve bir sepet yapıp memleketimiz ile amazon arasındaki farkı görürüz

mrshadow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam yabancı siteler gumruk falan kafanı sıkar sinerji en iyi sitedir sinerji bilgisayar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri