12.500-14.500 TL Sistem Toplamamda Yardım Edebilir Misiniz Rica Etsem?

Gamergirl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
2019 veya üstü
Ekran Kartı
işlemciye uyumlu yüksek verimli
merhabalar, itopya gencer vs gibi sitelerden sistem toplamak istiyorum ama işin içinde kayboldum(daha iyi bir site biliyorsanız önerilere açığım). Max 15 bin liralık bir sistem önerisi olan var mı en ucuz monitörüyle birlikte? Sistemden beklentim valorant cs cod gibi oyunları düşük orta ayarlarda oynayabilmek. şimdiden teşekkürler.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
monitör dahil olrsa çok bir seçeneğin yok zaten.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
APu haricinde alınabilecek sadece bunu bulabildim.

çok teşekkür ederim. Hangi siteden toplamamı önerirsiniz?
hazir sistemler toplamaya nazaran daha düşük fiyatlarda oluyor genelde. Ama sizin zaten bütçe çok düşük üstüne bir de kendiniz toplarsanız ekran kartını dahi alamazsınız. Belki de 2. ele yönelmeniz lazım.

şunun da fiyatı bayağı iyi alınır.

KS

Gamergirl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
APu haricinde alınabilecek sadece bunu bulabildim.

hazir sistemler toplamaya nazaran daha düşük fiyatlarda oluyor genelde. Ama sizin zaten bütçe çok düşük üstüne bir de kendiniz toplarsanız ekran kartını dahi alamazsınız. Belki de 2. ele yönelmeniz lazım.

şunun da fiyatı bayağı iyi alınır.
https://ty.gl/5cwudl0kld bu benim işimi görür mü peki?

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
https://ty.gl/5cwudl0kld bu benim işimi görür mü peki?
mağazaya sorulan soruya verilen cevaba bakalım; Merhabalar,bu modelimiz ile PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Call Of Duty, Assasing Creed, CRYSIS vb oyunlarda orta ve başlangıç seviyesi grafik ayarlarında 200-350 FPS alırsınız efendim.
2.el 10 senelik parçaları size iteleyecekler. Yarın öbür gün muhattap da bulamazsınız o kasanın dış iskeleti hariç içi tamamen miladını doldurmuş.

144hz 1ms monitör ort. 3.5 4k dolaylarında. Benim size tavsiyem ya apu bi sistem alın 5600g li ekran kartını sonra durumları düzeltince takarsınız. Hem bu ileri için de daha iyi olur. Yada 2. elden sağlam temiz KFG'li bir kasa alın sizin için ve akıl sağlığınız için en iyisi olcaktır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri