Sistem yükseltme

kadir_engin22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar şuan ki sistemim yeterli fakat daha yükseltmek istiyorum çünkü yeni oyunlarda problem yaratıyor full ayar oynamak istiyorum başta gta v tabi :) Zamanında bu pc mi aldığımda ( 2012 yılında VatanBilgisayardan)birkaç sene sonrasının olarak aldım ama şuan yetmiyor. Yeni nesil oyunlar, sonraki gelecek nesillerde çıkacaklar için full ayarda yetsin istiyorum ( Yine vatandan alabilirim) vs işte oynadığım oyunlar gta,cod,a.c,b.f , tomb raider gibi işte. Yeni oyunlar zorluyor c.o.d b.o 3 misal düşükte oynayabiliyorum az takılma yapıyor ve düşük olduğu için gram zevk vermiyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten. 
kvYWQr.jpg
[/url][/img]
z4EBZ9.jpg
[/url][/img]

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,200
Sistem güzel fakat RAM'leri 2133 MHZ ile değiştirmeni tavsiye ederim. 1 sene sonra RAM almak zorunda kalırsın. Bir de 1 TB HDD yerine 750 HDD 250 SSD yapmanı ve Windows'u SSD içine kurmanı tavsiye ederim..

KS

kadir_engin22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet aklımda o da var. Şuan 1 TB HDD + 2 TB HDD kullanıyorum. Sadece windows için diyorsun sanırım, çünkü oyun için ssd malum oyunların boyutundan pahalıya patlar. Ekran kartı da yükselmesi lazım galiba. Ek olarak bunları elden çıkarabilsem de güzel olurdu üstüne farkla falan alırdım

E

expert

Guest
kadir_engin22' Alıntı:
Arkadaşlar şuan ki sistemim yeterli fakat daha yükseltmek istiyorum çünkü yeni oyunlarda problem yaratıyor full ayar oynamak istiyorum başta gta v tabi :) Zamanında bu pc mi aldığımda ( 2012 yılında VatanBilgisayardan)birkaç sene sonrasının olarak aldım ama şuan yetmiyor. Yeni nesil oyunlar, sonraki gelecek nesillerde çıkacaklar için full ayarda yetsin istiyorum ( Yine vatandan alabilirim) vs işte oynadığım oyunlar gta,cod,a.c,b.f , tomb raider gibi işte. Yeni oyunlar zorluyor c.o.d b.o 3 misal düşükte oynayabiliyorum az takılma yapıyor ve düşük olduğu için gram zevk vermiyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten. 
kvYWQr.jpg
[/url][/img]
z4EBZ9.jpg
[/url][/img]

orta seviye kardeşim bak istersen

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 34

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri