Öneri Sistemim Için Kasa Önerisinde Bulunur Musunuz?

Kreator

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Şu an kullandığım kasa Corsair 5000x, kasanın performansından yana bir sıkıntım olmasa bile bilgisayarımı şehirler arası kargolarken bana sıkıntı çıkardığından dolayı (4 yüzeyinin cam olmasından kaynaklı) değiştirmek istiyorum. Normalde Rog eko sistem yapmak istesem de bu sebepten dolayı yapamadım. Hem performanslı hem de görünüş olarak sistemime yakışacak kasa önerileriniz nedir? Aklımda şu an sadece Cooler Master TD500 V2 modeli var, Lian Li Lancool 3'ün de stoğu yok ya da ben bulamadım. Bu iki kasayı kullananlar tecrübelerini aktarırsa sevinirim.
Rog B550E Anakart
Rog 4070 Ti Ekran Kartı
Rog Aura 1000w Psu
DeepCool LT720 360mm Sıvı Soğutma

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,238
İki kasayı da biliyorum güzel kasalar lian li olsaydı hemen al derdim maalesef yok bütçen nedir ona göre öneride bulunmak isterim

KS

Kreator

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,238
Benim sistem bu kasada iyi durmayacaktır, soğutma olarak zaten birbirlerine yakın oluyor bu fiyat bandındakiler daha çok görsele bakıyorum şu an. Lancool 3 stokları yenileniyor mu? Uzun zamandır bakmıyordum bilgisayar parçalarına bilmiyorum o yüzden.
Arada geliyor 2850 ye filan vardı incehesap da cuma indiriminde ama uzun zamandır yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri