Öneri Sistemim Için Psu

fat88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhaba.
Sistemime yeni psu alacağım.
Sistemim kabaca (i5 12400f, Rx6700xt,) bu şekilde ileride yükselteme yapmayı düşünüyorum.
Bulunduğum yerde elektrik sıkıntıları var.
Elektrik ile ilgili sorunlarda sorun yaşatmayacak bir psu istiyorum. İsteğim beyaz bir model almak sistemim beyaz ağırlıklı. Gerçi kasada psu gözükmüyor ama kablolarının beyaz olması güzel olur diyorum ama bu keyfi tabı.
Biri uygun biri biraz daha pahalı biri kafa karıştırıcı 3 model buldum. Sizinde öneriniz varsa yazın lütfen. Dediğim gibi elektriksel sorunlara karşı kaliteli bir model olsun.
Kafa karıştıcı dememin nedeni şu bazı satıcılarda 3500 lira olan ürün diğer satıcılarda 8000 12000 lira falan bu biraz işgillendiriyor bunun hakkında da bilgisi olan yazarsa sevinirim. Böyle durumlarda kullanılmış ürün mü acaba diye düşünüyorum. Daha önce kullanılmış,yenilenmiş orjinal şekilde paketlenmiş... ürünlerle karşılaştım tabi psuda böyle bir olay olur mu bilmem ama.
Bir diğer sorumda şu sizce 5000lira verip seasonic almak mı yoksa nzxt modeli yada aynı fiyatta olan modellerde aynı korumayı sağlar mı. Boşuna 1500lira fazladan vermeyelim.

1. model NZXT C750 PA-7G1BB-EU 80+ Gold.
2. model Seasonic Focus GX white edition 750w 80+ gold.
3. model Corsair 750w RMx White 80+Gold.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri