Soru Sistemim Ne Kadar Eder ?

fakiroyuncu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MONİTÖR ; Lenovo G24-20 23.8" 0.5ms 165 Hz (HDMI+Display) AMD FreeSync Premium IPS Panel WLED Gaming Monitör 66CFGAC1TK -

KLAVYE ; Redragon Kumara K552-2 Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Oyuncu Mekanik Klavye Kırmızı Switch (Red Swıtch)

MOUSE ; Hyperx Pulsefire Haste Rgb Hmsh1-A-Bk/g Mouse - Siyah

KULAKLIK ;Gamepower Fujin Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

KAMERA ; Logitech C270 HD 720p Mikrofonlu Web Kamerası - Siyah

OYUNCU KOLTUK ; xDrive Akdeniz Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah

OYUNCU MASASI ; Milenyum Profosyonel Oyuncu Masası Kırmızı

KASA ;
HAQQuS - GEN 2 / RYZEN 5 5600X/ RX 6600 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3400 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI ( normali sistemin kendisi düşüktü ben işlemciyi ve ram kalitesini yükselttim )

Ürünlerin hepsinin kutu fatura garanti mevcuttur.
Koltukta ya da öbür ürünlerde herhangi darbe yırtık çatlama kırılma gibi birşey yoktur.
Arkadaşlar sistemin bugün gün itibariyle toplam maliyeti 28.100₺
Sistemi yaklaşık 2 aydır bende hepsi sıfır alındı satmamım sebebi işe başladım artık bilgisiyarla vakit geçiremiyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Toplu her şeyi satacaksanız toplam ederini çok az altına koyup satılabilir.Ürünler iyi garantisi ve faturası olduğu içinde öyle ederini çok altına koymaya gerek yok diye düşünüyorum.Ben çok 2. elden anlamıyorum ama benim düşüncem bu yönde.

KS

fakiroyuncu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Toplu her şeyi satacaksanız toplam ederini çok az altına koyup satılabilir.Ürünler iyi garantisi ve faturası olduğu içinde öyle ederini çok altına koymaya gerek yok diye düşünüyorum.Ben çok 2. elden anlamıyorum ama benim düşüncem bu yönde.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri