Sistemim Oyunlarda Anlik Takiliyor

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
32
rx7700xt r5 7600 lu sistemim 10 sn de bir bazende 10 dk da bir takiliyor anlik drop gibi birse sorun ne olabilir

yardimci olurmusunuz

olcezefendimis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam PSU'nuz sistem için yeterli olduğudan emin misiniz?

KS

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
32
650w psu var hocam

olcezefendimis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ekran kartı ve CPU sıcaklıklarına takip et eğer ısılar yüksekse ondan olabilir, eğer PSU markasız bir PSU ise PSU ekran kartını beslememesi de neden olabilir. Bir de ben de RX6600 kullanıyordum son 3 aydır bende ara sıra ani droplar siyah ekranlar görebiliyorum durum yazılımsal da olabilir. Siz ısıları ve PSU 'yu kontrol edin/ettirin sorun onlarda değilse Ekran kartında sıkıntı vardır.

KS

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
32
ekrsn kartimi oyun oynarken max 60 oldugunu gordüm

Ekran kartı ve CPU sıcaklıklarına takip et eğer ısılar yüksekse ondan olabilir, eğer PSU markasız bir PSU ise PSU ekran kartını beslememesi de neden olabilir. Bir de ben de RX6600 kullanıyordum son 3 aydır bende ara sıra ani droplar siyah ekranlar görebiliyorum durum yazılımsal da olabilir. Siz ısıları ve PSU 'yu kontrol edin/ettirin sorun onlarda değilse Ekran kartında sıkıntı vardır.
gameboster markasi hazir sistem aldim mecbur bu power ile geldi

olcezefendimis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
ekrsn kartimi oyun oynarken max 60 oldugunu gordüm

gameboster markasi hazir sistem aldim mecbur bu power ile geldi
Bence yüksek ihtimalle sorun kalitesiz PSU da olabilir. Bir ay içerisinde AMD yeniden ekran kartı için güncelleme yayınlar diye düşünüyorum o güncellemeyi de yap sonra yeniden bak duruma imkan varsa PSU'yu güncelle

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri