Sistemime 4070 Ti Aldıktan Sonra Hangi Bileşenleri Upgradelemem Lazım ?

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
yani yavaş yavaş toplayacağım bu yıl diyelimki sıvı soğutmayla kasayı aldık öteki yıl ana kartla işlemci aldık vs vs ama değişmesi önemli olan bileşenleri sölerseniz sevinirim

yayın vsde acacağım obsden kayıtta acacağım hem güçlü bir işlemci hemde güçlü bir sıvı soğutma olsun istiyorum

benim aklımda 7 7800x3d var

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506
yani yavaş yavaş toplayacağım bu yıl diyelimki sıvı soğutmayla kasayı aldık öteki yıl ana kartla işlemci aldık vs vs ama değişmesi önemli olan bileşenleri sölerseniz sevinirim

yayın vsde acacağım obsden kayıtta acacağım hem güçlü bir işlemci hemde güçlü bir sıvı soğutma olsun istiyorum

Önceki parçaları yazmamissin

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636

bence 4070 tiden sonra yükseltmeye gerek yok suanda. yayın icin suanda yatırım yapmanızı önermem 500k yatırım yapıp 4 izlenenler gördüm izlenmeler sabit 100 500 sabit olduktan sonra yayın icin yatırım yapmanızı tavsiye ederim

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
bence 4070 tiden sonra yükseltmeye gerek yok suanda. yayın icin suanda yatırım yapmanızı önermem 500k yatırım yapıp 4 izlenenler gördüm izlenmeler sabit 100 500 sabit olduktan sonra yayın icin yatırım yapmanızı tavsiye ederim

Monitör değiştirsen yeterli olur
monitör 360 hz neyini değiştircemki

hocam yayını bi kenara atalım 4070 ti aldık diyelim neyi upgradelemem lazım

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,506
evde var 165 hzlik monitör onu kullanırımda masada yer yok :D

yayın için 2k monitör gereksiz gibi cünkü bi yayıncı benim monitörden yayın yapıyo
Sadece onun için değil görüntü kalitesi falanda daha iyi olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri