Sistemin ederi nedir

Emre Türel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistem Özellikleri,
İşlemci : AMD Ryzen 5 2600 3,2mhz** Ram : 16GB 3000 Mhz ** Ekran Kartı : Sapphire Radeon Rx590 Nitro+ Special Edition 8GB 256bit
Anakart : B450M **  HDD ve SSD : 1TB ve 240GB ** Power : 700 Watt 80+ PSU ** Kasa :  MasterCooler MB511 RGB, su sogutma için yeri hazırıdır...

Monitör :  Asus VG248QE 144hz, 1ms tepkime, 3D,  pivot özellikli 24" 1080p
Klavye : Steelseries ** Mouse : Steeseries Rival 600 ** Kulaklık : Steelsries Artic 5

Elimde MONSTER ABRA A5 v3.1.3 var özellikleri ise :  

İ5 8300h
16 GB ram

1 tb hdd

250ssd
gtx 1050

Üstte bahsettiğim sistem ve ekipmanlarla takas etmem mantıklı olur mu ?
Ürünlerin kutu ve faturaları varmış ek olarak bütün ekipmanlarla birlikte alıyorum.O sistemin ederi nedir ?

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: BU PC EDERİ NEDİR ACİLL

Normalde 2.el ürünler hakkında yorum yapmak pek sağlıklı olmuyor fakat ürünlerin bir sorunu yok garantileri devam ediyorsa Masaüstü olan PC yi almak çok daha mantıklı laptopunuzu yukarıda bulunan sistemle takas edecekseniz kesinlikle edin derim.

KS

Emre Türel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Enes Yavuz' Alıntı:
Normalde 2.el ürünler hakkında yorum yapmak pek sağlıklı olmuyor fakat ürünlerin bir sorunu yok garantileri devam ediyorsa Masaüstü olan PC yi almak çok daha mantıklı laptopunuzu yukarıda bulunan sistemle takas edecekseniz kesinlikle edin derim.

Peki ben o sistemin tamamını tekrar satmak istediğimde satacağım fiyat sizce ne bandında olmalı ?

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

İkinci el olduğu için kullanıma göre değilebilir fakat 7K civarı en az satabileceğiniz fiyat olarak düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri