Sitelerde kodlar çıkıyor acil yardım

eXsann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar.Bir siteye girdiğim zaman sitenin alt kısmında çeşitli kodlar çıkıyor bu kodlar yüzünden sitelere girişte,oturum açmakta çeşitli sorunlar yaşıyorum.Örneğin Riot Games sitesinde sitenin en altında bu kodlar çıkıyo steam sitesinden de bu kodlar çıkıyo ve ayrıca steamin kendi uygulaması üzerinden de bu kodlar çıkıyo ve bu kodlar yüzünden steamde mağaza,pazar,profil gibi sayfalar açılmıyo riotgames.com'da giriş yapamıyorum(bu kodlar yüzünden mi emin değilim ama büyük ihtimalle bu kodlar yüzünden)bilgisi olan acil yardım edebilir mi?
Adsz.png

Ayrıca modeme reset attım,tarayıcıları sıfırladım,başka tarayıcıları denedim,sistem geri yükleme yapmayı denedim bu sefer de sistem geri yükleme başarısız oldu bir çıkar yol bulamadım

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Yazılımsal bir hataya benziyor. Neredeyse bütün her şeyi denemişsiniz. Çözümünü maalesef bilmiyorum. Eğer bir çözüm yolu bulursam geri dönüş sağlayacağım

KS

eXsann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
eXsann' Alıntı:
Selamlar.Bir siteye girdiğim zaman sitenin alt kısmında çeşitli kodlar çıkıyor bu kodlar yüzünden sitelere girişte,oturum açmakta çeşitli sorunlar yaşıyorum.Örneğin Riot Games sitesinde sitenin en altında bu kodlar çıkıyo steam sitesinden de bu kodlar çıkıyo ve ayrıca steamin kendi uygulaması üzerinden de bu kodlar çıkıyo ve bu kodlar yüzünden steamde mağaza,pazar,profil gibi sayfalar açılmıyo riotgames.com'da giriş yapamıyorum(bu kodlar yüzünden mi emin değilim ama büyük ihtimalle bu kodlar yüzünden)bilgisi olan acil yardım edebilir mi?
Adsz.png

Ayrıca modeme reset attım,tarayıcıları sıfırladım,başka tarayıcıları denedim,sistem geri yükleme yapmayı denedim bu sefer de sistem geri yükleme başarısız oldu bir çıkar yol bulamadım

eXsann' Alıntı:
Adsz.png

Bugün de Ccleaner ile tarama yaptım gece format atmayı denedim format da atılmadı başarısız oldu.Pc'deki virüsleri bulup tek tek temizledim pc'nin işlem hızı gözle görülür bir şekilde arttı tarayıcı çerezlerini önbelleklerini temizledim disklerde baya bi alan açıldı fakar yine de sorunu çözemedim denemediğim şey,yazmadığım forum kalmadı internet üzerinde zaten bir çözümü yok anlamadım gitti??

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri