Sıvı Soğutma Arıyorum !

OverrideZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar :)

Msi mag coreliquid 360R 1. versiyonu kullanıyordum son dönemlerde yaklaşık 2 aydır yüksek gürültü, yüksek sıcaklık ve pompadan gelen tıkırtı sesinden bıkkınlık geldi. Kronik olduğuna dair bir sürü şey okudum artık yeni bir sıvı soğutma lazım sizlerden F/P ürün önerisi bekliyorum 240mm 360mm fark etmez fiyatına göre değişkenlik gösterebilir aklımda linkte bıraktığım ürün var ama aşırı kararsız kaldığım bir durumdayım. Desteğinizi bekliyorum

İşlemcim Ryzen 5600x
Anakart MSI B550 MAG TOMAHAWK

BÜTÇE 3000-3200 Maks.

Son düzenleme:

fuRkan_dt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
butcen tam olarak kac bilmiyorum ama suanda bence piyasadaki en fp sivi sogutma deepcool lt520 onu tavsiye edebilirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Selamlar :)

Msi mag coreliquid 360R 1. versiyonu kullanıyordum son dönemlerde yaklaşık 2 aydır yüksek gürültü, yüksek sıcaklık ve pompadan gelen tıkırtı sesinden bıkkınlık geldi. Kronik olduğuna dair bir sürü şey okudum artık yeni bir sıvı soğutma lazım sizlerden F/P ürün önerisi bekliyorum 240mm 360mm fark etmez fiyatına göre değişkenlik gösterebilir aklımda linkte bıraktığım ürün var ama aşırı kararsız kaldığım bir durumdayım. Desteğinizi bekliyorum

İşlemcim Ryzen 5600x
Anakart MSI B550 MAG TOMAHAWK

BÜTÇE 3000-3200 Maks.
Ses istemiyorsaniz bequiet markasina bakabilirsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri