Sıvı Soğutma Mı Küle Tipi Fanmı Acil

Yusuf_Deryal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar Arkadaşlar Benim Bilgisayarda Isınma Sorunu Yaşıyorum Sıvı Soğutma Alsam Bu Sorun Ortadan Kalkar Diye Düşünüyorum Yardımcı Olursanız Sevinirm Bide Her Kasa Uyum Sağlıyuormu

Sistem Özelikleri

AMD 5600X İŞLEMCİM
AMD RX 5600XT EKRAN KARTI
RAM DDR4 3200 MHZ

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
882
Kasanızın boyutuna göre değişir. Bu işlemciye sıvı soğutma boş masraf. Bütçe nedir ? Kasa nedir ?

KS

Yusuf_Deryal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kasanızın boyutuna göre değişir. Bu işlemciye sıvı soğutma boş masraf. Bütçe nedir ? Kasa nedir ?
Merhabalar kasamı değişrtireceğim zaman bunu söküp yeni kasamı takam mı

kasa bu işmeci çoksınıyor oyunda pc kapanıyor

GravediggerDemon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Merhabalar Arkadaşlar Benim Bilgisayarda Isınma Sorunu Yaşıyorum Sıvı Soğutma Alsam Bu Sorun Ortadan Kalkar Diye Düşünüyorum Yardımcı Olursanız Sevinirm Bide Her Kasa Uyum Sağlıyuormu

Sistem Özelikleri

AMD 5600X İŞLEMCİM
AMD RX 5600XT EKRAN KARTI
RAM DDR4 3200 MHZ
Knk kaliteli bi hava soğutma ve düzgün termal macunla yeteceğini düşünüyorum ve kasa da önemli tabiki

KS

Yusuf_Deryal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçe söyle ona göre önerelim bu işlemciye sıvı soğutma boş masraf. Görüntü için istemiyorsanız saçma olur yani.
anladım da hava soğutma işimi görürmü ben ileriye donük için alıyorum sadece bu bilgisayar için değil örnekmveriyorum yarın başka bilgisayara geçinde ona takarım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
882
anladım da hava soğutma işimi görürmü ben ileriye donük için alıyorum sadece bu bilgisayar için değil örnekmveriyorum yarın başka bilgisayara geçinde ona takarım
AMD tarafında 7800x3d ye kadar bu soğutucu yeterli oluyor. Zaten soğutucu 240mm lerden daha iyi veya yakın performans veriyor yani. 360mm yada kule tipi alacaksınız o yüzden kule tipi

KS

Yusuf_Deryal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
benim derdim benim işlemcimin soğuması boşta bile 60 65 derece ya hele oyunda 80 derecen aşşağı olmuyor pc kapanıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri