Çözüldü Sıvı Soğutma Tavsiyesi (12 Ağustos 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Merhabalar,

Ben şu kasama VG11A sıvı soğutucu alıcam tavsiye vermenizi isitiyorum ben şu sıvı soğutucuyu düşünüyorum acaba olurmu?

- Cooler master masterlıquıd ml240l v2 2x120mm

sizinde aklınızda başka varsa yazarsanız sevinirim teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bütçe sıkıntı değil işlemci ryzen 5 4500
Bu işlemciye sıvı soğutma çok çok fazla. Bence bütçenize yazık. İşlemciyi değiştirip Ryzen 5 5600 alsanız derdim sıvı soğutma alınabilir ama 4500 için gerekli değil. Sadece görsel için mi sıvı soğutma istiyorsunuz?

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Bütçenizde sıkıntı yoksa uğur hocam güzel önerilerde bulunacaktır. Belirttiğiniz sıvı soğutmaya gelince fanları 650 rpm hızda kullanarak oyunlarda max 60 dereceyi gördüm. Kışın 55 i geçtiğini hatırlamıyorum. Memnunum tavsiye ederim.

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Bu işlemciye sıvı soğutma çok çok fazla. Bence bütçenize yazık. İşlemciyi değiştirip Ryzen 5 5600 alsanız derdim sıvı soğutma alınabilir ama 4500 için gerekli değil. Sadece görsel için mi sıvı soğutma istiyorsunuz?
Kasanın görseli hiç önemli değil göz önünde bile değil kasa gözükmüyor ama ryzen 5 5600 tavsiyesi için teşekkürler değerlendiricem kolay gelsin.

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Uğur hocam peki işlemciyi alıcam yanında sıvı soğutucuyu alsam stok olanı kullanmasam ne dersiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Uğur hocam peki işlemciyi alıcam yanında sıvı soğutucuyu alsam stok olanı kullanmasam ne dersiniz
5600 için sıvı soğutma alınabilir sorun yok. Stok soğutucuyu yedekte tutarsınız sıvı soğutma arızalanınca sistemi kullanmak için yada 2. el olarak satarsınız.

Şimdi ben 4500 için mi soğutucu önereyim yoksa siz 5600 alacak mısınız onu aldığınızda mı soğutucu önereyim?

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
5600 için sıvı soğutma alınabilir sorun yok. Stok soğutucuyu yedekte tutarsınız sıvı soğutma arızalanınca sistemi kullanmak için yada 2. el olarak satarsınız.

Şimdi ben 4500 için mi soğutucu önereyim yoksa siz 5600 alacak mısınız onu aldığınızda mı soğutucu önereyim?
5600 için hocam

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18

kasayıda göz önünde bulunduralım hocam

KS

zayAA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Zaten başta 240mm ürünler ile uyumlu kasanız demiştim. Bu kasaya gidip ARCTIC önermeyeceğime göre bence başka bir şey dedi yada tekrar altını çizdi dediğiniz gibi.
Hocam ozmn ben aklımdaki olanı alıyorum ? bi sakınca yoksa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri