Sıvı Soğutmam Sığar Mı

HypNOs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar bende Cooler master cmp510 kasa, gigabayt b450m k ana kart, amd ryzen 5600 işlemci mevcut. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum Game booster titan 240 vs. kasa ölçülerine baktığımda oluyor ama bazı yerlerde okuduğumda bazı fanların ramleri kastırdığı söyledi. yaptıranlar varsa sizce uyumlumudur. teşekkürler

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Selamlar bende Cooler master cmp510 kasa, gigabayt b450m k ana kart, amd ryzen 5600 işlemci mevcut. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum Game booster titan 240 vs. kasa ölçülerine baktığımda oluyor ama bazı yerlerde okuduğumda bazı fanların ramleri kastırdığı söyledi. yaptıranlar varsa sizce uyumlumudur. teşekkürler
Yakın zamanda işlemci yükseltmek gibi bir gayeniz yoksa kule tipi güzel bir soğutucu daha uygun ve işlevsel olabilir sizin icin

Kasayada rahatlıkla sığar sorduğunuz sıvı soğutucu

KS

HypNOs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kule tipini de araştırdım hocam baktığım ürünler hemen hemen sıvı soğutmayla aynı fiyattı ondan sıvı tercih etmek istedim. Bilgiler için teşekkürler :)

Yakın zamanda işlemci yükseltmek gibi bir gayeniz yoksa kule tipi güzel bir soğutucu daha uygun ve işlevsel olabilir sizin icin

Kasayada rahatlıkla sığar sorduğunuz sıvı soğutucu
en az 2 sene işlemci değiştirmeyi düşünmüyorum hocam

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Ben biraz söylediklerine baktım zamanında benim başıma geldi kasayı değiştirmek zorunda kaldım sadece desteklenen uzunluk değil radyatör kalınlığınıda hesaba katmak gerekir söylediğin ürünlerin sitesinde bu ölçüleri belirten olmamış. Her soğutucunun radyatör kalınlığı aynı sanıyordum ama değilmiş o yüzden bazı durumlarda 240mm desteklese bile kalınlıktan dolayı takamayabilirsin onu biraz daha araştır derim ben

la1end

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
kule tipi daha iyidir emin ol yok pompa bozuldu sıvı bitti akti koktu derdin olmaz bi arkadaşınki bozuldu yenisini aldı bende kule tipi var kaç yıldır sıkıntısız çalışır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri