Soru Sizce Bu Buzdolabını Almalı Mıyım?

dopeboy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. Yarın bir buzdolabı almayı düşünüyorum. Siemens markasına yoğunlaştım. Üç kişi yaşıyoruz. Fakat kafama takılan konu herkes kompresöre dikkat et demiş. Ben kompresör kısmından pek anlamıyorum ve baktığım model 483 litre. Siemensteki arkadaşlar üç kişi bu buzdolabına yetebileceğimizi söylüyor. Kompresör konusunda da iyi midir bilemedim. Fiyat olarak 17.500 TL fiyat geçiyorlar. Bütçem 21.000 TL. Sizce almaya değer mi, beni uzun süre götürür mü? Teşekkürler.

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Merhabalar. Yarın bir buzdolabı almayı düşünüyorum. Siemens markasına yoğunlaştım. Üç kişi yaşıyoruz. Fakat kafama takılan konu herkes kompresöre dikkat et demiş. Ben kompresör kısmından pek anlamıyorum ve baktığım model 483 litre. Siemensteki arkadaşlar üç kişi bu buzdolabına yetebileceğimizi söylüyor. Kompresör konusunda da iyi midir bilemedim. Fiyat olarak 17.500 TL fiyat geçiyorlar. Bütçem 21.000 TL. Sizce almaya değer mi, beni uzun süre götürür mü? Teşekkürler.

Daha geniş hacimli ürünler bulunabilir bence 21.000 TL bütçeye. Buzdolabını yerleştireceğiniz alanın ölçüleri nelerdir.

KS

dopeboy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Daha geniş hacimli ürünler bulunabilir bence 21.000 TL bütçeye. Buzdolabını yerleştireceğiniz alanın ölçüleri nelerdir.
Yükseklik maks 187 genişlik maks 75 oluyor. 21.500'e samsung gördüm daha geniş hacimli ama iç malzeme kalitesi kötü. Siemens'in yanından geçemez. Garantisi filan 20 yıl ama işte malzeme kalitesi iyi değil o kadar da. Bu Siemens'te 7 yıl komple kompresör garantisi de dahilmiş. Tabi biri 7 yıl diğeri 20 yıl(samsung). Tercih etmek lazım bilemedim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri