Soru Sizce Bu Klavye Alınır Mı ?

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
2-3 sene gidecek klavye budur. Mekanik değil ama uzun ömürlü olur ki en ucuz sağlam mekanik klavye 1200-1300 TL
Hocam Haklisiniz Butce Dusuk Buna Bakacagim Ama Mekanik Olmasi cidden cok Iyi Olur Aslinda Bu Butcede 100 Lerce Mekanik Var Her Markanin Ama Hangisi Iyi Bilemiyorum 2 senede goturse kafi sonra dahs ust model bisey alirim benim aradigim mekanik blue yada red switch şık görünümlü bişey mumkunse full siyah ve rbg

Ben k55 pro XT kullanıyorum 1 yıl oldu olucak itopyadan 500 TL ye almıştım harika bir klavye
Ayni klavyemi yoksa farklisimi hocam

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hocam Haklisiniz Butce Dusuk Buna Bakacagim Ama Mekanik Olmasi cidden cok Iyi Olur Aslinda Bu Butcede 100 Lerce Mekanik Var Her Markanin Ama Hangisi Iyi Bilemiyorum 2 senede goturse kafi sonra dahs ust model bisey alirim benim aradigim mekanik blue yada red switch şık görünümlü bişey mumkunse full siyah ve rbg

Ayni klavyemi yoksa farklisimi hocam
Kaliteli marka olarak bu var da klavyesi nasıldır pek fikrim yok

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Yok üzmez. Şahsen kaliteli Membran klavyeyi kalitesiz bir mekanik klavyeye tercih ederim.
Hocam rbg ler her tusun latina katilamiyo ondan kotu duuryo ve sök temizlede yapamazsın o yüzden sıkıntı tabi bi kaç şey daha var bu forum sayesinde ucuza gamepower fujin almistim simdi tekrsr size soruyorun o yuzden umarim klavye mouse cekebilirim

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hocam rbg ler her tusun latina katilamiyo ondan kotu duuryo ve sök temizlede yapamazsın o yüzden sıkıntı tabi bi kaç şey daha var bu forum sayesinde ucuza gamepower fujin almistim simdi tekrsr size soruyorun o yuzden umarim klavye mouse cekebilirim
Fujin güzel ama klavye tarafında Gamepower pek iyi değil çoğu kişi ilerleyen süreçte tuşlarda basmama sorunu yaşıyormuş tabi sorunsuz kullanıyorum diyen de var.

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Fujin güzel ama klavye tarafında Gamepower pek iyi değil çoğu kişi ilerleyen süreçte tuşlarda basmama sorunu yaşıyormuş tabi sorunsuz kullanıyorum diyen de var.
Hocam sizi yoruyorum ama cidden aradigim oselliklerde şık bi klavye öneriniz yokmu ya

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri