sizce bu satıcı güvenilir mi ilanında bir sürü 3070 vs de var

KS

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Garantiye göndereceğin zaman yurt dışına gönderiyorsun diye biliyorum Global garantili oluyor ürün
mesela 3070 suprim x 6700 tl satıyor ama internette sıfırı 20k bu adam bunu babasının hayrına mı satıyor neden bu kadar düşük olabilir

KS

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Garantisiz sayılır. Geri Amazon'a göndermen lazım. Onlar para iadesi yaparsa bu sefer alacağın kişi ile tekrardan muhatap olmanız lazım. İndirimde alıyor ya da el altınndan getiriyorsa vergisiz olabilir.
yok sen son attığım 14 ay tr garantili

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
yok sen son attığım 14 ay tr garantili
Japonya garantili ürünler için dedim. Mining çıkması olabilir ya da Evga markasıydı sanırım global garanti veriyor o da olabilir. Bazıları piyasanın altında ürün toplayıp satıyor o da olabilir.

KS

furkan arabacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Japonya garantili ürünler için dedim. Mining çıkması olabilir ya da Evga markasıydı sanırım global garanti veriyor o da olabilir. Bazıları piyasanın altında ürün toplayıp satıyor o da olabilir.
alınır mı sizce

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
alınır mı sizce
Piyasaya göre uygun görünüyor, Kendi yerinde test imkanı olduğunu da söylüyor. Daha yakın tarihli ürün varsa mining ihtimali olamayan, risk almaya değecek indirim sunuyor. İkinci elden yana değilim ama fiyatları uygun.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Mining yapılmasa bu fiyata satma imkanı yok
Japonya da ucuza gelen çok kart oldu piyasadan daha düşüğe. Ekran kartı ya da sistem aradığım sürede bakmıştım. Onlarda satıcılar normal fiyata ve indirimli satınca gayet uyguna geliyor. İnsanlar oradan alıp üstüne birkaç bin lira ekleyip satıyordu. Zaten teknik servis garantisi de olmuyor. Evga gib global garanti verenler hariç

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Japonya da ucuza gelen çok kart oldu piyasadan daha düşüğe. Ekran kartı ya da sistem aradığım sürede bakmıştım. Onlarda satıcılar normal fiyata ve indirimli satınca gayet uyguna geliyor. İnsanlar oradan alıp üstüne birkaç bin lira ekleyip satıyordu. Zaten teknik servis garantisi de olmuyor. Evga gib global garanti verenler hariç
Amazon JP alma sebepleri mining yapmak zaten

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Amazon JP alma sebepleri mining yapmak zaten
Mining için bile olsa garantili isterler ki sonrasında hem sorun olmasın hem de elden çıkartmak kolay olsun diye. Bir dönem bulunmuyor diye alıyorlardı. Bir de dediğim gibi MSRP fiyatları üstünden ve indirimle çok uyguna geliyor.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Mining için bile olsa garantili isterler ki sonrasında hem sorun olmasın hem de elden çıkartmak kolay olsun diye. Bir dönem bulunmuyor diye alıyorlardı. Bir de dediğim gibi MSRP fiyatları üstünden ve indirimle çok uyguna geliyor.
Mining yapılan karta evga destek verir mi bilmiyorum

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Mining yapılan karta evga destek verir mi bilmiyorum
Sattığı ürüne kullanıcı hatası değilse destek vermek zorunda. Evga yaşanan tatsız olaylardan önce zaten çok önerilen markaydı.

Ürün almaya karar verirseniz kendi hesabından alındığını belirtiyorsa, onda sayfayı açıp ürünü göstermesini de talep edin. Arıza durumunda da vergiler hariç tutar size iade edilecektir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri