Sizce Bu Takaslar Mantıklı Mı?

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Selam Dostlar,

RX 6600 - RTX 2060 - RTX 3050

Bu kartlar arasında birbirleriyle takas sizce mantıklı mı? RTX 2060 a RX 6600 gibi farklı kombinasyonlarla yorumlar mısınız ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
RX 6600 - RTX 2060 - RTX 3050
Bu kartlar arasında birbirleriyle takas sizce mantıklı mı ? RTX 2060 a RX 6600 gibi farklı kombinasyonlarla yorumlar mısınız ?
2060 güncellik olarak daha eski bir kart ben güncel olana yonelirdim. Değişim konusuna gelince eğer kontrol etme imkanı varsa 2.el satılır, 2.el alınır hızlıca kontrol edilir. Aradaki fark sizin yeteneğinize kalmış kâr bile getirebilir. Doğrudan takas işine girmek mantıksız geliyor bana sizde onun, onda sizin istediğiniz ürün olacak da anlaşacaksiniz uzun iş gibi biraz.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
2060 güncellik olarak daha eski bir kart ben güncel olana yonelirdim. Değişim konusuna gelince eğer kontrol etme imkanı varsa 2.el satılır, 2.el alınır hızlıca kontrol edilir. Aradaki fark sizin yeteneğinize kalmış kâr bile getirebilir. Doğrudan takas işine girmek mantıksız geliyor bana sizde onun, onda sizin istediğiniz ürün olacak da anlaşacaksiniz uzun iş gibi biraz.
Anladım peki mantıklı mı ? Kabul eden birini bulduktan sonra RX 6600 e karşı bu 2 karttan birini vermek ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Anladım peki mantıklı mı ? Kabul eden birini bulduktan sonra RX 6600 e karşı bu 2 karttan birini vermek ?
Aralarından en iyisi Rx 6600 , 2060 ve 3060 dan birini verip 6600 alınması mantıklı olur , fakat 6600 verip 2060 veya 3050 alınması mantıksız olur.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bilinmez 2. El olarak çok masrafa sokacak ürünlerde fazla incelerim hocam ben, o sebeple ne desem boş bulursanız duruma göre siz karar verin, kafam ağrımasin derseniz satıp 0 da alabilirsiniz

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Bilinmez 2. El olarak çok masrafa sokacak ürünlerde fazla incelerim hocam ben, o sebeple ne desem boş bulursanız duruma göre siz karar verin, kafam ağrımasin derseniz satıp 0 da alabilirsiniz
Daha doğrusu hocam ben PC hocası sistemini alıp ekran kartını satıp o parayla RX 6600 almayı ya da takas yapmayı düşünüyorum en düşük 5500 den satılıyor 5000den koysam ilana sizce satılır mı ? Dediğimi yapmak mantıklı mı ?

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Daha doğrusu hocam ben PC hocası sistemini alıp ekran kartını satıp o parayla RX 6600 almayı ya da takas yapmayı düşünüyorum en düşük 5500 den satılıyor 5000den koysam ilana sizce satılır mı ? Dediğimi yapmak mantıklı mı ?
Birisi RX 6600 le takas yapmayı kabul ediyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Parçaları sistemi görün alın(içinize sinerse tabi) da hocam upgrade için bir yol bulunur, piyasa değişik ama ekran kartı nihayetinde iyi kötü satılır ama 5 kya satılır mı bilmiyorum piyasasını

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Parçaları sistemi görün alın(içinize sinerse tabi) da hocam upgrade için bir yol bulunur, piyasa değişik ama ekran kartı nihayetinde iyi kötü satılır ama 5 kya satılır mı bilmiyorum piyasasını
Yardımlarınız için teşekkürler hocam kart 2. El en düşük 5500 TL'den satılıyor sistemin özelliklerini görüp ona göre karar vericem

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Yardımlarınız için teşekkürler hocam kart 2. El en düşük 5500 TL'den satılıyor sistemin özelliklerini görüp ona göre karar vericem
Estağfurullah hocam Nvidia fiyattan dolayı dengeler diye düşünüyorum, içinize ne şekilde sinerse öyle yapın hocam sorunsuz hallolur umarım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri