Çözüldü Sizce Hangi monitör alınır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hamza Kaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Arkadaşlar hero sistem aldım ve yarın gelevek maksimuma 3400 e baktığım monitörler arasında itopya da iki tane buldum hemen gidip mağazadan alıp elime geçmesi için itopyayi seçtim attığım görsellerden hangisi alınır veya alınır mı ? Şimdiden herkese teşekkürler
IMG-20220915-WA0076.jpg
IMG-20220915-WA0077.jpg

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Gigabyte öneririm SS IPS panel ve oc ile 180Hz yapılabiliyor.

SS IPS nedir ?

Süper Hızlı IPS (SS IPS), görüntü kalitesi ve tepki süresi arasındaki dengeyi ortadan kaldırdı. SuperSpeed IPS, tipik IPS panellerine oldukça benzer, ancak daha ince sıvı kristal katmanı ve daha yüksek sürüş voltajı ile SS IPS, tipik IPS'ye kıyasla yanıt süresi açısından 4 kat daha hızlıdır.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Attığınız iki ürün yerine çağdaşın attığını öneririm. Daha iyi bir model. Curved istiyorsanız Asusun ürününü alabilirsiniz.

KS

Hamza Kaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Gigabyte öneririm SS IPS panel ve oc ile 180Hz yapılabiliyor.

SS IPS nedir ?

Süper Hızlı IPS (SS IPS), görüntü kalitesi ve tepki süresi arasındaki dengeyi ortadan kaldırdı. SuperSpeed IPS, tipik IPS panellerine oldukça benzer, ancak daha ince sıvı kristal katmanı ve daha yüksek sürüş voltajı ile SS IPS, tipik IPS'ye kıyasla yanıt süresi açısından 4 kat daha hızlıdır.
Bilgiler için teşekkür ederim ben işin detayını pek bilmem siz güzel diyorsanız güzeldir yarın bu monitör mağazada varsa alayım aklımda tek soru marka sorun yaratır mı sizce bir kaç gün kargo bekleyip görseldeki gibi birşey mi alayım?
Screenshot_20220915_145402.jpg
IMG-20220915-WA0057.jpg

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Curved kavisli bir panel kullanıyor. İnceleme videolarını izleyip anlayabilirsiniz. Gigabyte oldukça sağlam bir markadır. Bu modeli de çok önerdiğimiz ve şimdiye kadar olumsuz bilgi almadığımız bir model. Aralarında da baya önde. S-IPS varken bu modellere yönelmezdim. Mağazada olmama ihtimaline karşı aşağıdaki özellikler de bir monitör tercih edebilirsiniz.
-0.5 veya 1 ms
- Tercihen 165hz
- S-IPS veya IPS.
- Marka olarak Gigabyte - Samsung - Asus tercih edebilirsiniz. Rampage - Gamepower ürünlerinden uzak durun.

KS

Hamza Kaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Curved kavisli bir panel kullanıyor. İnceleme videolarını izleyip anlayabilirsiniz. Gigabyte oldukça sağlam bir markadır. Bu modeli de çok önerdiğimiz ve şimdiye kadar olumsuz bilgi almadığımız bir model. Aralarında da baya önde. S-IPS varken bu modellere yönelmezdim. Mağazada olmama ihtimaline karşı aşağıdaki özellikler de bir monitör tercih edebilirsiniz.
-0.5 veya 1 ms
- Tercihen 165hz
- S-IPS veya IPS.
- Marka olarak Gigabyte - Samsung - Asus tercih edebilirsiniz. Rampage - Gamepower ürünlerinden uzak durun.
Gamepower bugün direkten döndü iyikide dönmüş bilgileriniz için teşekkür ederim gigabyte ilk tercihim yarın arayıp soracağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri