Fiyat/Performans Sizce Hangi Monitör Daha İyi? (Spardox Vs Rampage)

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Spardox olan tabii ki hocam rampage monitör alınmaz

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
nedenini söyler misiniz

Spardox olan tabii ki hocam rampage monitör alınmaz
ayrıca bir sorun mu bu bilmiyorum ama rampage olan monitörün ayakları farklı bunun ki farklı hangisi iyi bilmiyorum sallantı konusunda hangisi iyi olur

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948

fiyatına göre gayet iyi daha iyisini bu fiyata atar mısın?

nedenini söyler misiniz

ayrıca bir sorun mu bu bilmiyorum ama rampage olan monitörün ayakları farklı bunun ki farklı hangisi iyi bilmiyorum sallantı konusunda hangisi iyi olur

hocam panel ips, 1ms gtg var mprt değil, asansör var, sağa-sola dönme ve dik konuma getirme var çerçeveler ince 5999 tl bu monitör çok iyi fiyatlı

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

hocam panel ips, 1ms gtg var mprt değil, asansör var, sağa-sola dönme ve dik konuma getirme var çerçeveler ince 5999 tl bu monitör çok iyi fiyatlı
fiyat çok iyi fiyata diyecek lafım yok bilgi için teşekkürler

ayakları çok küçük değil mi

Heimlich

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
rampage flank: https://www.n11.com/urun/rampage-rm...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
spardox pivot: https://www.gelbura.com/spardox-gam...-2xdp-pivot-oyuncu-monitoru-pd-TET69241411252

2side aynı özelliklerde ama rampage daha bilindik bilemedim ips panel varmış spardox olanda ne işe yarıyor bilmiyorum ama hangisini alsam diye kararsız kaldım pc hocası f7 sistemi ile beraber 3. monitör seçimi yapmamda yardımcı olun
İki modelde çöp. Berbat bir 240Hz almaktansa iyi bir 165Hz üstü almak daha mantıklı olur.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
İki modelde çöp. Berbat bir 240Hz almaktansa iyi bir 165Hz üstü almak daha mantıklı olur.

neye göre çöp mesela? saçma sapan yorumlar ya :D iiyama monitör atıyor panelini kim üretiyor biliyor musun?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
İkiside kalitesiz monitörler. Özellikle rampage i ele. Va panel ve oyun için çok rahatsız edici olan ghosting sorunu var.
Gelelim spardoxa. Oda fason üretim ve dandik bir monitör. Usttebirisi 1ms gtg demiş ama 1ms gtg ye sahip monitör olmadığını bilmiyor :D yani pazarlama stratejisi oraya yazdıkları.

Sana önerim ya bütçeni 8k yapman yada iiyama olan monitörü alman.

asedwa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam ben rampage'in hiç bir ürününden memnun kalmadım 3 veya 4 adet ürününü kullandım hepsi düşük ömürlü oluyor.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782

Her şeyin bir piyasası var. Sen gidip bütün sucuklar 100tl iken 30tl ye sucuk alırsan pişman olursun. Burada böyle bir durum var.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
İkiside kalitesiz monitörler. Özellikle rampage i ele. Va panel ve oyun için çok rahatsız edici olan ghosting sorunu var.
Gelelim spardoxa. Oda fason üretim ve dandik bir monitör. Usttebirisi 1ms gtg demiş ama 1ms gtg ye sahip monitör olmadığını bilmiyor :D yani pazarlama stratejisi oraya yazdıkları.

Sana önerim ya bütçeni 8k yapman yada iiyama olan monitörü alman.

rampage va panel zaten alınmaz ancak spardox ips ve 1ms gtg kullanmadığınız monitör hakkında kolay yorum yapıyor ve karalıyorsunuz monitör menüsünden modu açınca 1 ms altını bile görüyor 2 aya yakın süredir kullanıyorrum renk kalitesi ve performansından gayet memnunum.

elinizde olur ürün kullanırsınız ve memnun kalmazsınız arkadaşın yazdığı gibi ama elinizde ürün yok güzel karalayıp sallamasyon bilgilerle ürün kirletiyorsunuz

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
bütçem 6k civarı 8kya çıkmaz

rampage va panel zaten alınmaz ancak spardox ips ve 1ms gtg kullanmadığınız monitör hakkında kolay yorum yapıyor ve karalıyorsunuz monitör menüsünden modu açınca 1 ms altını bile görüyor 2 aya yakın süredir kullanıyorrum renk kalitesi ve performansından gayet memnunum.

elinizde olur ürün kullanırsınız ve memnun kalmazsınız arkadaşın yazdığı gibi ama elinizde ürün yok güzel karalayıp sallamasyon bilgilerle ürün kirletiyorsunuz
spardox alıcam fakat şuan sitede 1 adet kaldı yazıyor doğru mudur

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
bütçem 6k civarı 8kya çıkmaz

spardox alıcam fakat şuan sitede 1 adet kaldı yazıyor doğru mudur

bilmiyorum hocam olabilirde olmayabilirde ancak sen arkadaşların kullanmadıkları ürün hakkındaki kötü yorumlarına bakmanı önermem yalan yanlış bilgiler geziyor.

ürün fp anlamında iyi hoparlörü yok bir eksi olarak bence onun dışında 400 cd parlaklık oc modunu açınca hafif düşüyor ancak rahatsız edici değil.

ayrıca pivot olarak çok işimi görüyor çalışırken

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
bilmiyorum hocam olabilirde olmayabilirde ancak sen arkadaşların kullanmadıkları ürün hakkındaki kötü yorumlarına bakmanı önermem yalan yanlış bilgiler geziyor.

ürün fp anlamında iyi hoparlörü yok bir eksi olarak bence onun dışında 400 cd parlaklık oc modunu açınca hafif düşüyor ancak rahatsız edici değil.

ayrıca pivot olarak çok işimi görüyor çalışırken
yarın stok bitmezse spardox pivotu alıcam inşallah

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782

Biliyormusun? rampage kullanan çoğu kişide memnun. Bizim halk için memnun olması ekrana baktığında birşey görmekten ibaret.

1ms altını bile görüyor diyerek ne kadar bilgisiz olduğun anlaşılıyor. 1ms gtg monitör yok! Anlayın şunu orada yazan pazarlama stratejisi, normalde 5-6ms var o monitör.

Ben rampage de kullandım aoc de. Sizin gibi yaklaşsam rampage de 1ms ve ips paneldi. Siz kağıt üstü özelliklere bakarak bütün olayı bitiriyosunuz. Bu monitörlerin neden ucuz olduğunu sorgulamıyorsunuz bile. Ben sebebini söyleyeyim, yapı kalitesi çöp bu monitörlerin. İleride sıkıntı çıkarabilecek türden. Eğer benim başım ağrımasın diyorsan böyle monitörler almamalısın nokta.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri