Sizce Hangisi Daha İyi?

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Merhaba dostlar bir oyun konsolu almak istiyorum ve hangisini almam gerek bir türlü karar veremedim.
Playstation 5 mi Xbox series X s mi sizce hangisi daha iyi hem güncel tüm oyunları oynamak açısından hemde görüntü vs konusundan?
(NOT: Konsol amerikadan gelecektir o yüzden bütçe söylemiyorum hangisi daha iyiyse onu alacağım)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
Merhaba dostlar bir oyun konsolu almak istiyorum ve hangisini almam gerek bir türlü karar veremedim.
Playstation 5 mi Xbox series X s mi sizce hangisi daha iyi hem güncel tüm oyunları oynamak açısından hemde görüntü vs konusundan?
(NOT: Konsol amerikadan gelecektir o yüzden bütçe söylemiyorum hangisi daha iyiyse onu alacağım)
Pc den oynuyacaksoynuyacaksan tum oyunlarda xbox var ama playstation da alabilirsin sana bagli

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Bilgisayar oyunlari oynucak isen xbox PlayStation özel oyunlar oyuncaksan PlayStation demek istemiş
psde hangi oyunlar var özel olarak mesela fc 24 vs oynayacağım pcde aslında çoğu oyunum var bu ikisi almak yerine başka birşeye mi yöneleyim?

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
PC alabilirsin ama oyun için ise ps5 öneririm
bilgisayarım var masaüstü olarak dedim ps5 mi alsam hediye gelecek zaten ama şimdide baktım çoğu oynadığım oyuna pcde sahibim onun yerine başka birşey mi alsam bilemedim?

peki sistemimde yenilenmesi gereken bişi varmı?
ekran kartı anakarts ram ssd vs?
Ekran kartı asus rog strix 3060
Anakart b450m-k 2
Ram 16 gb ddr4 3200mhz
sandisk ultra 512gb m2 ssd var

ps5 alacağım sonra oyunlara para vereceğim bir dünya ama oynayacağım aynı oyunlar pcde de var yani ne istediğime karar veremedim amerikadan abim hediye getirecek ama bir türlü karar veremedim

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Elektronik , PC bileşeni veyahut oyunlarla ilgili şeylere bakıyorum daha çok yani başka bir öneriniz varsa açığım çok kararsız kaldım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
bilgisayarım var masaüstü olarak dedim ps5 mi alsam hediye gelecek zaten ama şimdide baktım çoğu oynadığım oyuna pcde sahibim onun yerine başka birşey mi alsam bilemedim?

peki sistemimde yenilenmesi gereken bişi varmı?
ekran kartı anakarts ram ssd vs?
Ekran kartı asus rog strix 3060
Anakart b450m-k 2
Ram 16 gb ddr4 3200mhz
sandisk ultra 512gb m2 ssd var

ps5 alacağım sonra oyunlara para vereceğim bir dünya ama oynayacağım aynı oyunlar pcde de var yani ne istediğime karar veremedim amerikadan abim hediye getirecek ama bir türlü karar veremedim
Anakart b550 al

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Kasa modelin nedir? Sigiyorsa sorun yok asus rog anakart alicaksan ekran kartinida rog al
Sharkoon RGB 200 LIT
işte ekran kartını değiştirsem psu yetecekmi derdi var darboğaz yermi o var yani bilemiyorum.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
White sertifikali bir psu yerinde olsam high power 700 watt 80 plus gold sertifikali psusunu alirim sahsen aynisini kullaniyorum
şahsen kasayı kendi isteğimle alsam bu sharkoon psu kullanmazdım ama kasa hazır geldiği için yapacak birşeyim yok psu ilerleyen zamanda kendim yenilerim ama şuanda ne almam gerek karar veremedim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri