Yardım Sizce Ne Yapayım Dostlar ?

Mersy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Dostlar bugün Hellcase'de yeni hesap açıp 12 dolara kadar item topladım. Steam hesabında 5 dolar sınırı var ve Hellcase'de bakiyem yok, hem Steam'e, hem de Hellcase'e 5$ yatırmam lazım. 250 TL güzel itemler çıkardım ve ana hesabıma atmayı düşünüyorum. Toplam 10$ yatırmaya değer mi, sizce ne yapayım? Normalde satıp para bitene kadar oynarım da CS2 çıkacak diye item biriktiriyorum.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Bence deger. Cs2 cikacak diye yeni hesap aldim envanter diziom 1k yatirdim iki hafta da

KS

Mersy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Bence deger. Cs2 cikacak diye yeni hesap aldim envanter diziom 1k yatirdim iki hafta da
Hocam şimdi 5$ Steam'e atsam, 5$'lık oyunlar var aklımda bunları ana hesabıma atsam kısıtlama kalkar mı ? Bir de ana hesabım da vanguard var, aynı şekil yan hesabımı da vanguarda alabilir miyim yoksa başka telefon mu gerekiyor ? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hocam şimdi 5$ Steam'e atsam, 5$'lık oyunlar var aklımda bunları ana hesabıma atsam kısıtlama kalkar mı ? Bir de ana hesabım da vanguard var, aynı şekil yan hesabımı da vanguarda alabilir miyim yoksa başka telefon mu gerekiyor ? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Ayni telefon numarasi oluyordu eskiden degismediyse ama yapmani önermem. 3 hesabimin numarasi ayniydi biri VAC giyince hepsi yedi. Diger dedigini uykulu kafayla anlamadim :)

KS

Mersy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ayni telefon numarasi oluyordu eskiden degismediyse ama yapmani önermem. 3 hesabimin numarasi ayniydi biri VAC giyince hepsi yedi. Diger dedigini uykulu kafayla anlamadim :)
Sağ olun hocam yanıtınız için. Farklı telefonla yaparım o zaman. Diğer dediğim ise bu 0 seviye hesap 5 dolar kısıtlaması var ya ben atsam 100 TL'yi steam pazardan kasa falan alsam ya da kendime oyun atsam kısıtlama kalkar mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri