Sizce ne yapmalıyım

MemaTi ReiS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Elimdeki PC nin PSU su ve kasasının kötü olduğunu söylediler kasa   bide anakarta o.c. yapılmıyo bu kötü bi yan yani r5 1600 kullanıyorum 3.2 ghz de çalışıyo sadece ayrıca ekran kartı biraz beni yoruyo asus un gtx 1050 ti modeli tek fan olan sizce bu sistemi satıp yeni PC mi alayım yoksa bu parçaları satmalımıyım baştan söyliyim sistemimi yükseltebilirim ama atıyorum ekran kartını değiştiricem ekran kartını satcam yani bu diğer türlü elimde o kadar para yok

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Kasanız hava akışı olarak kötü ama PSU olarak sisteminize yeterli gücü verebilir. Markası kötü ama sisteminiz öyle ahım şahım güç gerektiren bir sistem değil altından sorunsuz kalkar. Genel olarak bileşen bileşen değişim yapacağınıza (Anakart + Ekran kartı + Kasa ve OC için Soğutma) satıp yeni sistem alabilirsiniz sorun yok.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ben hepsiburadaki linkteki ürün sandım oda kötü bir model onumu önerdiler size sizin 400w g50 bu kombine alternatif. Saçmaymış gerçekten öneri yapanlar kim bilemiyorum ama sakın elinizdekini değiştirip hepsiburadaki kasayı almayın. Sizdeki PSU ve kasa iyi değil bu doğru tespit. Sistemi değiştirebilir yada Kasa ve PSU modelini değiştirebilirsiniz karar size ait. Kasa ve PSU önerisi yapabilirim bütçe söylerseniz yada komple sistem almaya karar verirseniz yine önerimi bütçenize göre yapabilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri