Sizce sistemimi servis için itopyada bırakmalı mıyım?

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hazır sistemimin psu tuşunda sorun var ve coil whine var ekran kartında mı psuda mı bilmiyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda ekran kartı demonte şekilde getirin dediler alalı 1 sene olmadı garantisi devam ediyor. Başına bir sorun gelmez değil mi veya bana ne tavsiye edersiniz bu konuda?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hazır sistemimin psu tuşunda sorun var ve coil whine var ekran kartında mı psuda mı bilmiyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda ekran kartı demonte şekilde getirin dediler alalı 1 sene olmadı garantisi devam ediyor. Başına bir sorun gelmez değil mi veya bana ne tavsiye edersiniz bu konuda?
Elden götür ekran kartını başına ne gibi sorunlar gelebilirki ?

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,

Kargo süreci ile hiç uğraşmadan elden teslim edin. Hem PSU'ya bakarlar hem de ekran kartını söylersiniz. Demonte olarak istemelerinin sebebi kasayı monteli bir şekilde getirildiğiniz takdirde sarsılmalardan dolayı yuvalara zarar verebilme ihtimalini ortadan kaldırmak istiyorlar. Mantıklı bir süreç.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Hocam psuda da sorun var asıl götürme sebebim o zaten ama götürmüşken coil whine ı da söyleyeceğim
PSU'yu gönderdiğiniz zaman zaten sistemi kullanamayacaksınız.
O yüzden ver kasayı, her şeyini kontrol etsinler. Hem bir sorun olursa "şunu da gönder" vs diyemezler.

KS

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Ben para iadesi demelerinden korkuyorum ve orada diyelim ki başına bir şey geldi hata yapar mı itopya bilmiyorum ama işte sanki evladım gibi hastaneye götürüyor gibi hissediyorum :) o yüzden biraz içimde çekinceler vardı teşekkürler hocalarım

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Ben para iadesi demelerinden korkuyorum ve orada diyelim ki başına bir şey geldi hata yapar mı itopya bilmiyorum ama işte sanki evladım gibi hastaneye götürüyor gibi hissediyorum :) o yüzden biraz içimde çekinceler vardı teşekkürler hocalarım
Sistem şu an çalışıyor değil mi?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Çalışıyor evet sadece psu tuşu 1den 0a dönmüyor bir de coil whine var ekran kartında mı psuda mı onu anlayamadım
Tamam, sistemi göndermeden önce çalıştığını videoya alırsınız. Elinizde garanti olur.
Eğer sistem size döndüğünde çalışmıyor olursa, itopya'ya videoyu yollar durumu bildirirsiniz.
Ama bu tür bir sorun yaşama ihtimaliniz çok çok düşük. Yani çalışır bir sistemi bozup geri göndermezler.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Sizce ekran kartını da bırakmalı mıyım?
Zaten ilk mesajınızda da "ekran kartı demonte şekilde getirin" dediklerini belirtmişsiniz.
Yani sizden belirli bir parçayı değil, tüm sistemi göndermenizi istemişler.
Kutuları duruyorsa düzgünce paketleyin, ardından tüm sistemi firmaya yollayın.

KS

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Zaten ilk mesajınızda da "ekran kartı demonte şekilde getirin" dediklerini belirtmişsiniz.
Yani sizden belirli bir parçayı değil, tüm sistemi göndermenizi istemişler.
Kutuları duruyorsa düzgünce paketleyin, ardından tüm sistemi firmaya yollayın.
Ekran kartının başına bir sorun gelir mi veya miningli kartla felan değiştirirlermi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri