Sizce Windows 11'E Geçmeli Miyim?

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Arkadaşlar bugün GamingGen den aldığım hazır sistem geldi içine windows 10 pro deneme sürümünü kurmuşlar sizce Windows 11'e geçmeli miyim eğer geçersem yüklediğim uygulamalar gider mi, sizce ne yapmalıyım?

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
Arkadaşlar bugün GamingGen den aldığım hazır sistem geldi içine windows 10 pro deneme sürümünü kurmuşlar sizce Windows 11'e geçmeli miyim eğer geçersem yüklediğim uygulamalar gider mi, sizce ne yapmalıyım?
Bence geçin hocam. Uygulamalarınız gitmez .

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
uygulamalarınız gitmez ama w11'e geçecekseniz temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim ve evet geçilir w11 şu an stabil diyebilirim

w4da

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Yazılımsal hatalarla karşılaşabilirsin. En iyisi format atıp win11 kurmak.
aga bende bisey soracagim ben cogunlukla korsan oyun oynuyorum windows 11de korsan oyun oynayabilir miyim acaba genelde sorun cikartiyo diyolar

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Valla korsan oyunların sıkıntı çıkarması hakkında bilgim yok.

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
aga bende bisey soracagim ben cogunlukla korsan oyun oynuyorum windows 11de korsan oyun oynayabilir miyim acaba genelde sorun cikartiyo diyolar
çıkmaz ya , ama sen en iyisi temiz kurulum yapıp geç geçeceksen yada w10da kal kafana göre.

bende w11e geçtim ama w10 gibi gözüküyo bi kaç küçük program indirdim alışmışız valla

Skroz34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
yükseltme olarak geçersem ne gibi sıkıntılar olur
Hocam hiç bir sıkıntı olmaz çünkü windows Yükseltirken Windows 10 kalan dosyaları ayrı bir dosya halinde yani sistemdeki bozuk dosyaları windows.old adında kalasöre alır yani anlıyacanız temiz bir sekilde sizi geçirir fark olmaz Windows 11 yardımcısı ile geçebilirsiniz 30 dk sürüyor

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Hocam hiç bir sıkıntı olmaz çünkü windows Yükseltirken Windows 10 kalan dosyaları ayrı bir dosya halinde yani sistemdeki bozuk dosyaları windows.old adında kalasöre alır yani anlıyacanız temiz bir sekilde sizi geçirir fark olmaz Windows 11 yardımcısı ile geçebilirsiniz 30 dk sürüyor
Hocam 12 Haziran'da açılmış ve aynı zamanda cevaplanmış konuyu 5 ay sonra uyandırmaya gerek yoktu bence.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri