Size Göre Hangisini Seçerdiniz??

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Azcık Sohbet Edelim Diyorum Sorum Şu

Telefon mu?
Yoksa
Tablet mi?
Benim Tercihim Tablet Olurdu Diye Düşünüyorum çünkü Lise Ve Üniye geçtiğimde çok lazım olacak o yüzden tablet iyi seçenek bence

KS

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Türkçem kötü Bu arada

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Azcık Sohbet Edelim Diyorum Sorum Şu

Telefon mu?
Yoksa
Tablet mi?
Benim Tercihim Tablet Olurdu Diye Düşünüyorum çünkü Lise Ve Üniye geçtiğimde çok lazım olacak o yüzden tablet iyi seçenek bence
Telefon.
Tek elle kullanım
Taşıma kolaylığı
Kamera
vs.
bu sebeplerden dolayı

krtlseray1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Sakın tablet gibi bir seye bulaşma telefon al bak rahatına

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Çizim, belge okuma/düzenleme, e-kitap okuma, ağırlıklı olarak video izleme, çoklu işlemler yaparken kolaylık, daha rahat video düzenleme veya sık iş seyahatleri yapıyorsanız Tablet iyi bir seçimdir.

İletişim, taşınabilirlik, daha rahat sosyal medya kullanımı, daha rahat oyun oynama imkânı ve kamera gibi işlemlere önem verecekseniz Telefon.

Tableti seçecek olursanız giriş seviyesi de olsa iletişim için bir telefona ihtiyacınız her halükârda olacak.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Zamanında laptop almak isteyenlere masaüstü dayatması yapar gibi bende tablet yerine laptop dayatması yapmak istiyorum nedense :D . Telefon kullanılabilirlik olarak açık ara önde gidiyor. Lise ve Üniye geçerken hangi konuda size yardımcı olacak buda önemli. Çizim benzeri işlemler yapılmayacaksa bana gereksiz geliyor tablet. Konuyu daha çok detaylandırırsanız daha mantıklı öneriler yapabiliriz sanki

KS

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Zamanında laptop almak isteyenlere masaüstü dayatması yapar gibi bende tablet yerine laptop dayatması yapmak istiyorum nedense :D . Telefon kullanılabilirlik olarak açık ara önde gidiyor. Lise ve Üniye geçerken hangi konuda size yardımcı olacak buda önemli. Çizim benzeri işlemler yapılmayacaksa bana gereksiz geliyor tablet. Konuyu daha çok detaylandırırsanız daha mantıklı öneriler yapabiliriz sanki
tablet ve telefon için kendi şeylerim var aslında yakında para bulabilirsem alacağım

Tablet:

Telefon:

Aklımda bunlar var iyimidir sizce

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
tablet ve telefon için kendi şeylerim var aslında yakında para bulabilirsem alacağım

Tablet:

Telefon:

Aklımda bunlar var iyimidir sizce
Tablet özellikleri yeterli görünüyor tercih edebilirsiniz. Telefon konusunda da attığınız modeller içinden kesinlikle m23 5G' yi tercih edin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri