Skygate [PC Hocası] Satın Aldım. Oyun hediyelerim çıkmadı ?

emregncl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sipariş No: 1497347

selamun aleykum arkadaşlar ben bu kasayı satın aldım, oyun hediye var dediler videoyu izledim evet gerçekten Sniper Elite 5, Saints Row ve 1 adet daha oyun hediye diyor hocamız videoda, benim bu hediyelerim kutudan çıkmadı, ya da oyun ürün anahtarı verilmedi, lütfen bana hediye edilen oyunlarımı istiyorum, yardımcı olursanız teşekkürler.

fatura vesaire her türlü bilgiyi hocam size yollarım isim telefon adres hepsini, gerçekten gelen koliden oyun vs çıkmadı ve daha yeni hediye oyundan haberim oluyor, oyunlar çok güzel hediye de haktır sonuçta, şimdiden yardımınız için teşekkürler

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Sipariş No: 1497347

selamun aleykum arkadaşlar ben bu kasayı satın aldım, oyun hediye var dediler videoyu izledim evet gerçekten Sniper Elite 5, Saints Row ve 1 adet daha oyun hediye diyor hocamız videoda, benim bu hediyelerim kutudan çıkmadı, ya da oyun ürün anahtarı verilmedi, lütfen bana hediye edilen oyunlarımı istiyorum, yardımcı olursanız teşekkürler.

fatura vesaire her türlü bilgiyi hocam size yollarım isim telefon adres hepsini, gerçekten gelen koliden oyun vs çıkmadı ve daha yeni hediye oyundan haberim oluyor, oyunlar çok güzel hediye de haktır sonuçta, şimdiden yardımınız için teşekkürler
Merhaba sistem çıktığı tarihte aldıysanız hediyeler için incehesap.com a yazmalısınız eğer verirlerse oyunu dijital kod olarak vereceklerdir. Sistem çıkışının üstünden 2 ay geçmiş talebiniz karşılanmayabilir de sınırlı stok veya taahhüt edilen kampanya ve süre varsa diye.. Şu an sisteme bakıldığında sitesinde böyle hediyeler yok yanında, yeni aldıysanız böyle bir hak iddiasında bulunamazsınız zaten iyi günler dilerim.

KS

emregncl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
o halde videoda bahsi geçen hediye oyunlar kimseye gönderilmedi, video da oyunlarınızı talep etmeyi unutmayın vesaire gibi bir bilgilendirme yok, neyse Türkiye şartlarında alıştığımız durumlar.

KS

emregncl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocama saygılar kendisinin de haberi olsun, hediyeyi o vermiyor olabilir ama onun vesilesiyle alıyoruz kasaları, firmayı uyarır en azından. Saygılar bizden.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri