Smoothie Blender Önerisi

rec3p

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selam arkadaşlar, Max 400 TL bütçem var smoothie yapabileceğim Blender arıyorum tavsiyeniz var mı?

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Hocam bütçe arttırırsanız bunu öneririm bende bunu kullanıyorum 2 yıldan beri sorunsuz sıkıntısız birde uzun ömürlü olur sizin için.
Selam arkadaşlar, Max 400 TL bütçem var smoothie yapabileceğim Blender arıyorum tavsiyeniz var mı?

KS

rec3p

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
400tlye blender alırsan 1 haftaya bozulur
Hocam bütçe arttırırsanız bunu öneririm bende bunu kullanıyorum 2 yıldan beri sorunsuz sıkıntısız birde uzun ömürlü olur sizin için.
bu nasıl ?

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
bu nasıl ?
Cvs'nin kurutma makinesi var evde 4 yıldan beri sorunsuz çalışıyor arada bir yanık kokusu gelsede. :D Ama bütçe arttırabilirseniz hocam attığımı alın soğuk (buzlu) kahve yapıyorum buzları falan bıçağı gayet iyi kırıyor.

KS

rec3p

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
sa hocam bu arzum 510 tlye gelecek alınır mı bu fiyata yoksa dahada düşer mi bekliyim mi ? ?

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
sa hocam bu arzum 510 tlye gelecek alınır mı bu fiyata yoksa dahada düşer mi bekliyim mi ? ?
Ben 2 yıl önce 300'e yakın bir fiyata almıştım gayet iyi sizin dediğiniz fiyatada alınır kesinlikle. Fiyatının yükselme - düşme konusunda doları baz alırsak şuan dolar yükseliyor ve bununda fiyatının artma ihtimali var dolar kurundan alınıyorsa.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri