Sons Of The Forest Çıktııı

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
alınır mı yoksa forest gibi bir oyun mu ?
re: forestin devamıymış sanırım.

grox_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Steam saldırı felan olmadı demi

Fiyatı 699 tl bekliyordum alın bu fırsat kaçılmaz

grox_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Steame saldırı mı oldu oldu yada cs flasbang mi yedi anlanmadım

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Şuan sepete eklendi ve satın alma kısmına bastım. Working yazıp kaldı öyle.
re: Satın aldım şuan indiriyorum. Aslında almayacaktım ama ilk oynanışı izledim hoşuma gitti ilk defa bir oyunun hikayesini kendim oynayacağım. Foresti izleyerek bitirmiştim.
Oyunu almayı düşünen varsa hemen atlamasın bence. Daha ilk 5 dk da oyunu buga sokmayı başardım bir şekilde. I ile envanteri açmaya çalışırken mouse kaldı hiçbir etkileşime girmiyor. Mecbur kapatmak zorunda kaldım.

Son düzenleme:
KS

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Şuan sepete eklendi ve satın alma kısmına bastım. Working yazıp kaldı öyle.
re: Satın aldım şuan indiriyorum. Aslında almayacaktım ama ilk oynanışı izledim hoşuma gitti ilk defa bir oyunun hikayesini kendim oynayacağım. Foresti izleyerek bitirmiştim.
Oyunu almayı düşünen varsa hemen atlamasın bence. Daha ilk 5 dk da oyunu buga sokmayı başardım bir şekilde. I ile envanteri açmaya çalışırken mouse kaldı hiçbir etkileşime girmiyor. Mecbur kapatmak zorunda kaldım.
Ben o oyunu alana kadar tüm buglar düzelmiş olur hocam 280 tl çok fazla elbet bir gün oynamak dileğiyle iyi oyunlar sizlere

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Teşekkürler hocam sizde alırsınız istediğiniz oyunları umarım. Açıkcası bende cebimden para verip almadım. Cs den kasa düşüyor onları satıp para biriktiriyorum öyle oyun alıyorum. Oyun hediye etmemde yasaklandığı için bikaç aydır öyle para duruyordu içinde bende görünce alayım bari dedim.
Ben o oyunu alana kadar tüm buglar düzelmiş olur hocam 280 tl çok fazla elbet bir gün oynamak dileğiyle iyi oyunlar sizlere

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri