sorunlu parçayı bulamıyorum

canifeto12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar bilgisayarımda gt 9800 1 gb ekran kartı var. bildiğim üzere lol de rahatlıkla 60 fps almam gerekiyor ama zannediyorum ki diğer parçalar yüzünden (işlemci,ram vs) bu fps yi alamıyorum. tam olarak hangi parçayı, ne kadar geliştirmem lazım yardım etseniz süper olur. lol de düsük ayarlarda 100 fps alayım tf lerde 60 altına düsmesin yeter . ben darboğaz mı ne var ya ondan oldu sandım işlemci düşük gelmiştir falan ama yine de sorayım dedim

intel core 2 duo 7500 
geforce 9800 gt 1 gb
3 gb ddr2 ram 

daha istediğiniz bilgiler varsa söyleyin lütfen 

yukarıda ki de oyun açıkken ekran kartı vs belki işinize yarar 

teşekkürler şimdiden

edit : nacizane bir tavsiyede bulunayım. forumun sağ ve solu boş. genelde reklamlar olur ama yapmamışsınız demek ki. bence daha güzel bir şeyler doldurabilir oralar

KS

canifeto12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
canifeto12' Alıntı:
arkadaşlar bilgisayarımda gt 9800 1 gb ekran kartı var. bildiğim üzere lol de rahatlıkla 60 fps almam gerekiyor ama zannediyorum ki diğer parçalar yüzünden (işlemci,ram vs) bu fps yi alamıyorum. tam olarak hangi parçayı, ne kadar geliştirmem lazım yardım etseniz süper olur. lol de düsük ayarlarda 100 fps alayım tf lerde 60 altına düsmesin yeter . ben darboğaz mı ne var ya ondan oldu sandım işlemci düşük gelmiştir falan ama yine de sorayım dedim

intel core 2 duo 7500 
geforce 9800 gt 1 gb
3 gb ddr2 ram 

daha istediğiniz bilgiler varsa söyleyin lütfen 

yukarıda ki de oyun açıkken ekran kartı vs belki işinize yarar 

teşekkürler şimdiden

edit : nacizane bir tavsiyede bulunayım. forumun sağ ve solu boş. genelde reklamlar olur ama yapmamışsınız demek ki. bence daha güzel bir şeyler doldurabilir oralar

tavsıyen ıcın tesekkur ederız dostum bız suan organık olarak calısıyoruz reklam vb seyler sadelıgımızı ve orjınallıgımızı bozacaktır. elındekı sıstemı de cıkartarak max butce soylersen guzel bırseyler cıkartabılırız sana bu sısteme yatırım bıraz kısır kalacak

bütçem 250 tl falan o yüzden ikinci el bakıyorum aslında.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri