Çözüldü Ss Aerox 3 Kablosuz Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
arkadaşlar kendime yeni mouse alıcam ama yurtdışından;
burdan almayı planlıyorum ama sorum var

1. burası steelseries'in orjinal sitesi değilmi,yani elime çakma,bozuk,2. el ürün göndermeler

yani %50 indirimde bu fiyata alınabilecek en iyi mouselerden biri ama elime ulaşacak ürün hakkında telaşlıyım

KS

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam kusura bakmayın başka bir sorum daha var,benim bilgisayarımda usb-c girişi yok bu mouseyi nasıl kullanabilirim

hocam kusura bakmayın başka bir sorum daha var,benim bilgisayarımda usb-c girişi yok bu mouseyi nasıl kullanabilirim
yani şöyle aklımda bişey var ama öylemi emin değilim :
alıcıyı dungle'a takıcam sonra kutudan çıkan kabloyu dungle'a takıl bilgisayara takıcam

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
arkadaşlar kendime yeni mouse alıcam ama yurtdışından;
burdan almayı planlıyorum ama sorum var

1. burası steelseries'in orjinal sitesi değilmi,yani elime çakma,bozuk,2. el ürün göndermeler

yani %50 indirimde bu fiyata alınabilecek en iyi mouselerden biri ama elime ulaşacak ürün hakkında telaşlıyım
steelseries kend sitesi Türkiye ye satış yapmıyor. başka sitelerden alabilrisiniz eğer türkiye de oturuyorsanız. içerisinden usb typ-c dönüştürücü cıkıyor hocam bende öyle kullanıyorum ve sıfır geçikme ile çalısıyor.

KS

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
steelseries kend sitesi Türkiye ye satış yapmıyor. başka sitelerden alabilrisiniz eğer türkiye de oturuyorsanız. içerisinden usb typ-c dönüştürücü cıkıyor hocam bende öyle kullanıyorum ve sıfır geçikme ile çalısıyor.
Almanya'daki yakınıma aldıracağım bilgi için sağolun varolun 🤗 (alıcıyı dungle'a takıp sonra diğer ucuna kablo takıp bilgisayara takıyoruz değilmi)

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Almanya'daki yakınıma aldıracağım bilgi için sağolun varolun 🤗 (alıcıyı dungle'a takıp sonra diğer ucuna kablo takıp bilgisayara takıyoruz değilmi)
Hocam bence buradan alın bir sorun yaşadığınız da servise vermek için Almanya ya göndermeniz gerekebilir. Farkları yok zaten. Ben Eylül de 1k ya almıştım şuanda o civardadir herhalde.

Ekli dosyalar

• IMG_20230131_003110.jpg
    IMG_20230131_003110.jpg
    861 KB · Görüntüleme: 4
KS

Talha uğur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam bence buradan alın bir sorun yaşadığınız da servise vermek için Almanya ya göndermeniz gerekebilir. Farkları yok zaten. Ben Eylül de 1k ya almıştım şuanda o civardadir herhalde.
çoksagolun hocam kararımı verdim oradan alacağım,iyi akşamlar (mouse'un en ucuz Türkiye fiyatı 1800 TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri