Steam Gift The Last Of Us Part 1 PC 400 TL alınır mı?

HmkZrb

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oyun Mart'ta çıkacak bu fiyattan bir arkadaş Steam'den veriyor alayım mı?
Etail Voidu tarzı siteler %30 indirimle satsalar yine 420 filan yapıyor. Oyun 3 ay sonra çıkacağı için Haziran'dan önce indirime girmez gibime geliyor zam gelmezse tabi. Fiyat mantıklı mı?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
İndirimde almak mantıklı, tanıdığınız biri değilse sorunlu ve illegal ürün olabilir.

KS

HmkZrb

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İndirimde almak mantıklı, tanıdığınız biri değilse sorunlu ve illegal ürün olabilir.
Bakiyesini nakite çevirmek istiyor hocam illegallik bir durum değil yani öyle olsa ben de almam zaten. Oyuna indirime gelse 400'den aşağı olması zor gibi duruyor pahalı fiyattan çıktı

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Bütçeniz varsa gayet mantıklı, o zaman bir güncelleme daha yapsa steam daha da fiyatı artma ihtimali var.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Hocam ön siparişten sonra büyük ihtimal zam gelecek şahsen ben öyle düşünüyorum "uncharted" ön siparişte iken 329 tl idi ön siparişten çıktıktan sonra 500 tl oldu alacağınız siteyi bilmiyorum eğer güvenilir değilse bence steamden alın eğer indirim gelirse iade edersiniz zaten

KS

HmkZrb

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ön siparişten sonra büyük ihtimal zam gelecek şahsen ben öyle düşünüyorum "uncharted" ön siparişte iken 329 tl idi ön siparişten çıktıktan sonra 500 tl oldu alacağınız siteyi bilmiyorum eğer güvenilir değilse bence steamden alın eğer indirim gelirse iade edersiniz zaten
Site değil aslında arkadaş steamdeki bakiyesini nakite çevirmek istiyor indirimli atacak

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
giftleri geri çekebiliyorlar bilgin olsun

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
hocam sanırım hediyeyi kabul ettikten sonra ben onay vermeden öyle bir şey olmaz
Oyunu alırken çalıntı kredi kartı kullanıyorsa senden habersiz bile oyunu kütüphanenden kaldırabilir Steam. Bu yüzden gift işlerine hiç bulaşma.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Site değil aslında arkadaş steamdeki bakiyesini nakite çevirmek istiyor indirimli atacak
Bence bu tarz işlerle uğraşmayın hocam pek değmez diğer arkadaşlar söylemiş zaten hediyeyi geri çekebilir almak istiyorsanız direkt olarak kendi hesabınıza satın alın

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Güvendiğiniz biriyse veya bu işleri daha önce yapmış ve referansları olan biriyse alabilirsiniz pek sorun çıkmaz.

Hediyeyi geri çekebilir, çalıntı kart ile bakiye yüklediyse ve anlaşılırsa hem hediye otomatik geri çekilir hemde sizde dahil olmak üzere gönderim yapan kişiyle beraber ihtar yiyebilirsiniz. Kredi kartı ile para yatırdı ve işleri ters gittiyse banka talebi üzerine yapılan işlemler geri çekilebilir ve yine ihtar alabilirsiniz.. Bunlar düşünüldüğünde key olarak sitelerden alım yapmak daha mantıklı

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri