TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
  1. Steam Hesabım çalınırsa ne yapmalıyım?

Eğer Steam Hesabınız çalındı veya kaçırıldıysa, hesabınızı kurtarmadan önce tekrar çalınmayacağından emin olmak için:

・Bilgisayarınızı taratın Steam Hesabı'nızın parolasını değiştirmeden önce, virüs ve casus yazılım taraması yaparak bu tür programların bilgisayarınızda bulunmadığından emin olmalısınız.
    ・E-posta adresinizin parolasını değiştirin Steam hesapları genellikle ilişkilendirilmiş e-posta hesabının ele geçirilmesi ile birlikte ele geçirilebilir. E-posta hesabınızdaki şifreyi değiştirmek, Steam hesabınızın ikinci kez çalınamayacağını veya Steam Destek'ten yardım alınamayacağını garanti altına alacaktır.
    Bunları tamamladıktan sonra vermiş olduğum linke tıklayınız.
    Görsel

2. Açılan linkte bizi böyle bir ekran karşılıyor. Bu kısma hesabınızın çalınmadan önce ki kayıtlı olan E-posta / Telefon Numaranızı girin. (Çalındıktan sonra değiştirilmiş olması önemli değil.) Girdikten sonra robot doğrulamasını yapın ve Ara butonuna tıklayın.

3. Görsel
  4. Arattıktan sonra bu sayfaya yönlendiriliyoruz. E posta Hesabına erişimi olanlar için: Adım 1- Mailinize [email protected] tarafından gelen Steam Hesabı Kurtarma başlıklı maile girin ve orada yazan Kurtarmaya Devam Et kutucuğuna basın. Adım 2- Eğer daha önce nick değiştiyseniz Steam size Güncellemek istediğiniz Steam Hesabını seçin gibi bir soru soracak. En son kullandığınız kendinize ait olan kullanıcı adını seçin. Adım 3- Artık son aşamaya geldiniz. Yeni bir parola belirleyin ve belirtilen yere yazın. Böylece steam hesabınıza tekrar erişebileceksiniz.

5. E-posta hesabına erişimi olmayanlar için:
    Görsel

6. Buradaki formu doldurun. Sahiplik Kanıtının Sağlanması:

・Kredi Kartları Steam üzerinden bir kredi kartıyla alışveriş yapılmışsa, lütfen şu bilgileri destek talebinizle iletin: 1- Kart türü (Visa, MasterCard, Discover, American Express, vb.) 2- Kartın kayıtlı olduğu isim 3- Kullanılan fatura adresi, şehir ve posta kodu 4- Kredi kartınızın son dört hanesi - Tam kart numarasını vermeyin.
    ・Perakende Aktivasyon Anahtarları Daha önce hesabınızda kullanmış olduğunuz: 1- Dijital Aktivasyon Kodları (CD Keys) 2- Steam Cüzdan Kodları Bu kodları bulup ardından SS alın ve formun altında belirtilen dosya ekle kısmına ekleyiniz. Hesabın size ait olduğunu ancak bu şekilde kanıtlayabilirsiniz! Hesabınızı Geri Aldıktan Sonra Yapmanız Gerekenler
    ・Hesabınıza güçlü bir şifre belirlediğinizden emin olun!
    ・2 Aşamalı Doğrulamayı (Steam Guard) Aktifleştirin! ・Scam linklere tıklamayın. Kimse size babanızın hayrına bedava item, oyun vermez. Aklınızı kullanın
    ・Profilinize yapılan Trade-Scamerlarına aldırış etmeyin. Dediğim gibi kimse kimseye ücretsiz bir şey vermez. Belirttiğim uyarılara uyarsanız Steam Hesabınız bir daha asla çalınmaz.

Atayzamzung

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
linki yıldızlıyımda bir gün ne olur ne olmaz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri