Steam Kısıtlı Hesap + CS:GO Kasa

YusufGK41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar Dostlar,

Daha önce steam a para yüklemedim ve normal olarak hesabım sınırlı... Bu sınırı kaldırmak için 5 dolar gibi bi ücret yatırmamız gerekiyor bu para ( 89.24 olmuş eyvah eyvah ) neyse bu parayı yatırınca hesabımda mı kalıyo yoksa steam kısıtlamayı kaldırmak için kendimi çekiyor.

Şimdi sormak istediğim diğer bo konu csgo da 73 tane kasam var bunları satmak istiyorum nasıl satabilirim satsam 90 TL gibi bi tutara ulaşabilirmiyim?

Ekran Görüntüsü (63).png

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Selamlar. Daha önce steam a para yüklemedim ve normal olarak hesabım sınırlı... Bu sınırı kaldırmak için 5 dolar gibi bi ücret yatırmamız gerekiyor bu para ( 89.24 olmuş eyvah eyvah ) neyse bu parayı yatırınca hesabımda mı kalıyo yoksa steam kısıtlamayı kaldırmak için kendimi çekiyor.
Şimdi sormak istediğim diğer bo konu csgo da 73 tane kasam var bunları satmak istiyorum nasıl satabilirim satsam 90 TL gibi bi tutara ulaşabilirmiyim
Ekli dosyayı görüntüle 4230
Hocam bildiğim kadarıyla sizde kalıyor o para almaz Steam, paradan sonra pazar açılacak iteme tıklayınca şu fiyat diye gözükür. Hiç para yuklenmedigi için pazariniz kapalı.

Lisser

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hesabında kalıyor çekmiyor hiç bir şekilde.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Screenshot_2022-08-10-19-43-50-701_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Misal alt kısımda minimum fiyatı çıkıyor iteme girince de kaç adet var, kaçtan alıcı var onu gösterir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

YusufGK41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
parayı yatırdım ve kasaları sattım diyelim parayı geri çekebiliyormuyuz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri