Steam Kütüphane Harici Bir Yere Giremiyorum

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Steam uygulamasından girdiğimde sadece kutuphaneye gırebılıyorum.Magaza topluluk vs. sıyah ekranda kalıyor.İnternetten girdiğimde boyle bir sorun yok.Cs ye girerken de soyle bır hata aldım(VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız).Discorda girince sesim karşıya gitmiyor ama karşıdakileri duyabılıyorum.Hepsi bi anda oldu ortak bi nedenleri oldugunu dusunuyorum.Nasıl cozebilirim?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Steam uygulamasından girdiğimde sadece kutuphaneye gırebılıyorum.Magaza topluluk vs. sıyah ekranda kalıyor.İnternetten girdiğimde boyle bir sorun yok.Cs ye girerken de soyle bır hata aldım(VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız).Discorda girince sesim karşıya gitmiyor ama karşıdakileri duyabılıyorum.Hepsi bi anda oldu ortak bi nedenleri oldugunu dusunuyorum.Nasıl cozebilirim?
Saldırı var şuanda çözemezsiniz steamde.

Discorda girince sesim karşıya gitmiyor ama karşıdakileri duyabılıyorum.
Ayarlarda ses giriş aygıtlarını ayarlayın.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yabancı forumlardan.Cs envanterine bile ulaşılamıyor şuanda
evet aynı sorun bende de var duzelır ınsallah yakın zamanda pekı sizede aynı su hatayı verdı mı sebebsız yere vac yemek ıstemıyorum.

VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız​

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
evet aynı sorun bende de var duzelır ınsallah yakın zamanda pekı sizede aynı su hatayı verdı mı sebebsız yere vac yemek ıstemıyorum.

VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız​

Hocam arada alınan bir hata profilinize girin orada yazmıyorsa np.

furkanncolak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar selam,
Benimde çince oluyor steam sürekli ne kadar envanter var yok hepsi satılmış gitmiş. hesaptaki paralarıda pazarden bir şeyler alınmış 5 kuruşa satılmış sürekli. benim maks 500 lira falan gitti ama yüksek envanteri olan arkadaşlar da dikkat etsin.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar selam,
Benimde çince oluyor steam sürekli ne kadar envanter var yok hepsi satılmış gitmiş. hesaptaki paralarıda pazarden bir şeyler alınmış 5 kuruşa satılmış sürekli. benim maks 500 lira falan gitti ama yüksek envanteri olan arkadaşlar da dikkat etsin.
ciddi mi diyosun ya napıyolar su an steam e boyle ?Duzeltirler geri senin sorunuda ne zman oldu senın ve nasıl goordun 5 kurusa satıldıgını nereden gordun ben oralara da gıremıyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar selam,
Hocam şifre değiştirin gurad koyun hesaba.

KS

jote

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
bende de arada düzeliyor.

şuanda sadece envanter açılmıyor.
bende sadece kutuphane acılıyor ve başka hiçbir yere gireniyorum.yuklu olan oyunların hepsi silinmiş ve indir yazıyor. steam apps commondan baktım orda da yoklar.İndir diyorum baglantı yok diyor

furkanncolak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ciddi mi diyosun ya napıyolar su an steam e boyle ?Duzeltirler geri senin sorunuda ne zman oldu senın ve nasıl goordun 5 kurusa satıldıgını nereden gordun ben oralara da gıremıyorum.
Pazar kısmında pazar geçmişinde yazıyor hepsi ya da girebilirsen satın alma geçmişinde de yazıyor neler alıp sattığın. Sadece CS GO değil PUBG DOTA vs. ne var ne yok envanterde gitmiş 5 kuruştan :D
SS atacaktım fakat steam'e giremediğim için atamadım. Bütün envanter gittikten sonra sanırım steam genel bir pazar banı koymuş

Hocam şifre değiştirin gurad koyun hesaba.
Guard zaten hep vardı ama belli miktar üstü satışlarda guard istiyordu. 5 kuruş 5 kuruş gitmiş valla. Sonrada şifre vs hepsini değiştirdim fakat ara ara çince olup düzeliyor hala.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Pazar kısmında pazar geçmişinde yazıyor hepsi ya da girebilirsen satın alma geçmişinde de yazıyor neler alıp sattığın. Sadece CS GO değil PUBG DOTA vs. ne var ne yok envanterde gitmiş 5 kuruştan :D
SS atacaktım fakat steam'e giremediğim için atamadım. Bütün envanter gittikten sonra sanırım steam genel bir pazar banı koymuş

Guard zaten hep vardı ama belli miktar üstü satışlarda guard istiyordu. 5 kuruş 5 kuruş gitmiş valla. Sonrada şifre vs hepsini değiştirdim fakat ara ara çince olup düzeliyor hala.
Ticket atın geri iadesi yapılır bence

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri